comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı 2018 İZLE - (22 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 106. bölüm fragmanı İZLE

22 Haziran 2018, Cuma 00:30
Survivor yeni bölüm fragmanı 2018 İZLE - (22 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 106. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 106. bölüm fragmanında yarışmacıları büyük bir ödül bekliyor. Survivor yeni bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 106. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 106. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm olan Survivor 106. bölümde yarışmacıları büyük bir ödül bekliyor. Survivor yeni bölüm olan Survivor yeni bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 105. bölüm özeti


Survivor son bölümünde yarışmacılar yine büyük bir ödül için karşı karşıya geldi. Kadın yarışmacılardan Nagihan ile Damla arasında oynanan müsabakalarda Nagihan son haftalardaki yükselen performansını bu oyunda da devam ettirdi ve Damla'ya karşı üstünlük kurarak ödülden faydalanmaya hak kazandı. Erkeklerde ise Adem Kılıççı fırtınası yaşandı. Kuzey Kıbrıs'taki finale gitmeyi garantileyen Adem, rakiplerini mağlup ederek erkekler finaline kaldı. Adem ile Anıl ödül oyununda erkekler finalinde karşı karşıya geldiler. 


ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kadın yarışmacılar arasında ödül oyununun kazananı Nagihan oldu. Erkekler finalinde ise Adem ile Anıl karşı karşıya geldi. Anıl oyunun finalinde hata yaptı ve Adem ödülün sahibi oldu. Adem ödüle Turabi'yi götürdü. Nagihan ise ödüle götürmek istediği takım arkadaşı olarak Damla'yı seçti. 


Survivor'da Kıbrıs finaline kim gitti?


Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk mücadelesinde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldi. Sembol oyununda erkeklerin birincisi Adem ile sembol oyununda kadınların birincisi olan Nagihan arasındaki mücadelenin kazananı belli oldu. Son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Adem, Nagihan karşısında galip gelerek Kuzey Kıbrıs'taki büyük finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Adem, oyunu kazanmasının ardından kendisini sevenleri bu süreçte rahatlattığı ve onlara SMS yükü bindirmediği için mutlu olduğunu söyledi. Nagihan ise Adem'i tebrik ederek, bundan sonra diğer yol olan dokunulmazlık oyunlarını kazanarak Kıbrıs'a gitmek istediğini söyledi. 
 

Survivor 106. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 106. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümünde bir Survivor klasiği olan yarışmacıların ailelerine, çocukları üzerinden sorular soruldu. Yarışmacılar ise annelerinin kendileri hakkındaki fikirlerini doğru tahmin etmeye çalışacaklar. 8 yarışmacı içerisinden kazanan 4 kişi bu oyunu kazanmaları halinde ev sahibi olacaklar. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"