comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Survivor Yattara'dan Yunus Günçe'ye olay sözler - Yattara, Yunus Günçe kavgası

09 Mayıs 2016, Pazartesi 18:49
Survivor Yattara'dan Yunus Günçe'ye olay sözler - Yattara, Yunus Günçe kavgası

Survivor 8 Mayıs 2016 Pazar akşamı yayınlanan bölümde Yattara ile Yunus Günçe arasında geçen tartışma geceye damga vurdu. Yattara takım arkadaşına çok sert sözler sarfetti. 

FutbolArena - Eski Trabzonsporlu futbolcu Yattara, Survivor'da gündem olmaya devam ediyor. Yarışlardaki başarılı performansının dışında ada konseyindeki sözleriyle de konuşulmaya devam ediyor. 
 

Survivor Yattara - Yunus Günçe kavgası - Yattara'dan Yunus Günçe'ye olay sözler


Survivor'ın 8 Mayıs 2016 Pazar akşamı yayınlanan konseyinde Yattara ile Yunus Günçe arasındaki kavga geceye damga vurdu. Yunus Günçe, Yattara için "Ben bu kadar kolay yalan söyleyen bir adam görmedim" sözleri üzerine Ibrahim Yattara'dan takım arkadaşına çok sert bir yorum geldi.
 
269638-haber

Yattara ise "Ben Yunus Günçe'yi buraya gelmeden önce tanımıyordum. Burada da tanımak gibi bir niyetim yok. Senin aslında burada şükretmen gerekiyor. Yattara ile aynı ortamda bulunup, onunla beraber yemek yediğin, onunla yemek paylaşımında bulunduğun için şükretmen gerekiyor. Ben Tolga Zengin, Onur Kıvrak, Selçuk İnan, Arda Turan ve Burak Yılmaz gibi adamlarla konuşuyorum. Seninle konuşmasam ne olacak? Çünkü ben senin gibi kardan adam değilim. Ben adam gibi adamım ve gerçek adamlarla konuşurum" diye cevapladı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!