comScore

Survivor Yağmur evli mi? Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda nereli? (Survivor Yağmur instagram)

29 Mayıs 2018, Salı 00:20
Survivor Yağmur evli mi? Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda nereli? (Survivor Yağmur instagram)

Survivor'da son dakika! Survivor'da bu hafta adaya veda eden yarışmacı Yağmur Banda oldu. Survivor'da Yağmur'un elenmesinin ardından insanlar, internet ortamında Survivor Yağmur kim ve Survivor Yağmur Banda kaç yaşında, Survivor Yağmur nereli ve Survivor Yağmur evli mi? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor'da bu hafta adaya veda eden yarışmacı Yağmur Banda hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde. 

Survivor'da bu hafta elenen yarışmacı Yağmur oldu. Survivor Yağmur elendi. Survivor'da Yağmur'un elenmesinin ardından internet ortamında Survivor Yağmur'un kim olduğu merak edilirken, Survivor Yağmur kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Peki Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında, nereli ve Yağmur Banda ne iş yapar? Survivor Yağmur Banda ile ilgili bilmeniz gerekenlere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Survivor Yağmur gerçekte kim? Survivor Yağmur, yani Survivor Yağmur Banda hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar haberimizde! Özellikle Survivor Yağmur'un sosyal medya hesaplarını merak edenler için Survivor Yağmur, yani Yağmur Banda'nın instagram hesabı da haberin devamında. 


Survivor Yağmur bu sezon gönüllüler takımında sayısız defa potaya girmesine rağmen hepsinden galip ayrılmayı başardı. Ancak Survivor Yağmur, yani Yağmur Banda 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Survivor takımında adaya veda eden isim oldu. Peki Survivor Yağmur Banda elenmesinin ardından neler söyledi? Aday çıktığı gün sitemkar konuşan ve "Ben gittikten sonra ne yaparlarsa yapsınlar!" diyen Yağmur, ada konseyinde elendikten sonra da konuştu. 


Survivor ada konseyi (28 Mayıs 2018 Pazartesi Yağmur elendi)


"Çok farklı bir duygu. Buraya geldiğim ilk günü hatırlıyorum da. Üzücü tabi ki ama. Buraya bir hedef için geliyorsun. İlerlemek için gereken noktalar bazen seninle devam etmiyor. Yine de mutluyum. Burada güzel bir arkadaşlıklar edindim. Hakan abi özellikle. Üzgün olduğum konu, güzel bir ödül kazanmıştık ve bunu yaşamak istemiştim. Benim için her bitiş, yeni bir başlangıçtır. Kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Umarım Kıbrıs'taki son iki koltukta bu takımdan yarışmacılar olur. Survivor böyle bir hayatta alabileceğim en güzel hediyeydi. Siz de buna sebep oldunuz. 
 

Yağmur Banda kimdir? (Survivor Yağmur Banda)


1998 yılında dünyaya gelen Yağmur Banda aslen İzmirlidir. Lise mezunu olan Banda, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tekwando takımında yer alan bir sporcudur. Spor kariyeri boyunca, Türkiye Şampiyonluğu'nun yanı sıra birçok defa 2.'lik ve 3.'lük derecelerinin sahibi olan Yağmur Banda, Taekwondo'nun dışında birçok spor dalıyla da yakından ilgilenmektedir. Son olarak, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında yer alan Yağmur Banda, Gönülüller takımında mücadele ediyor.

YAĞMUR BANDA İNSTAGRAM HESABI

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"