comScore

Survivor ünlülerde elenen isim! Son dakika Survivor ada konseyi belli oldu! (Berna, Sema, Ümit Karan, Merve Aydın)

15 Nisan 2018, Pazar 23:20

Survivor'da son dakika! Survivor ünlüler takımında ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama! Ünlüler takımından bir yarışmacı adaya veda etti. Survivor ünlülerde kim elendi? sorusunun cevabını arayanlar Berna'nın sakatlığından dolayı Berna'nın Survivor'a veda edip etmediğini merak etmeye başladı. Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı "Ünlüler takımından bir yarışmacı Survivor'a veda etti." sözlerinin ardından Survivor'da ünlülerden kim elendi? sorusunun cevabını sizler için derlredik. 

FutbolArena - Survivor ünlüler takımında büyük şok! Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımından bir yarışmacının Survivor'a veda ettiğini açıkladı. Peki Ünlüler takımından Survivor'a veda eden yarışmacı kim? Herkesin merak ettiği bu soruların altında acaba Berna'nın sakatlıktan dolayı Survivor'a veda edip etmediği konusu konuşuluyor. Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı "Üzücü bir gelişme yaşanıyor. Ünlüler takımında bir yarışmacı Survivor'a veda etti." açıklamasının ardından Ünlüler takımında Berna dışında yoksa Ümit Karan mı, Merve Aydın mı yoksa geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan Sema'nın mı Survivor'a veda edip etmediği konuşuluyordu. Gelişmeleri hab
.


Survivor son dakika ada konseyi (Acun Ilıcalı)


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde kadınlarda bireysel sembol oyununda dizinden sakatlık yaşayan Berna Candelbek, doktor Metin Kuş tarafından müşade altına alınmıştı. Berna'nın Survivor'a devam edip etmeyeceği MR sonuçlarından sonra netlik kazanacaktı. Survivor yeni bölüm ara fragmanında Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımından bir yarışmacının Survivor'a veda ettiğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından Survivor tutkunları Ünlüler takımından Survivor'a kimin veda ettiğini merak etmeye başladı. Son dakika Survivor ada konseyi gelişmesinin detaylarını aktarıyoruz. 


Ünlüler Survivor'da kim elendi?


Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklamanın ardından, "Çok üzücü bir haberim var. Maalesef üzülerek söylüyorum. Ünlüler takımında bir yarışmacı Survivor'a veda etmek zorunda kaldı." diye konuştu. Bu açıklamanın ardından Ünlüler takımında hangi yarışmacının adaya veda ettiği merak edildi. 

Geçtiğimiz günlerde bireysel sembol oyununda sakatlanan Survivor Berna'nın MR sonuçlarının iyi çıkmadığı ve yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Ünlüler takımı çok büyük bir üzüntü yaşadı. Berna'nın arkadaşları bu açıklamanın ardından ada konseyinde oldukça üzüldü. 
 

Berna Candelbek (Survivor Berna) kimdir?


Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Survivor Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa'da doğmuştur. 12 yaşından itibaren dans eğitimi almıştır. Türkiye'den Almanya'ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin'de yaşamaktadır. Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.