comScore

Survivor Ümit Karan'a ne oldu? Ümit Karan nerede, ne zaman dönecek? (Survivor Ümit Karan'ın sağlık durumu)

16 Nisan 2018, Pazartesi 23:26

Survivor Ümit Karan hala hastanede mi? Survivor'ın yeni bölümünde ödül oyunlarında Ümit Karan'ın yer almamasının ardından Ümit Karan taraftarları Survivor Ümit Karan'ın sakatlık ve Ümit Karan'ın sağlık durumunu merak etmeye başladı. Son oyunlarda sağlık problemi nedeniyle oynayamayan Ümit Karan'ın Survivor'a ne zaman döneceği belli oldu. Son dakika Survivor'da hastaneye kaldırılan Ümit Karan'ın sağlık durumuyla ilgili gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor Ümit Karan nerede? Ümit Karan'ın sağlık durumu nasıl? Survivor'ın 15 Nisan Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık oyununda oynayamayan ve ada konseyine de gelmeyen Ümit Karan, Survivor'ın 16 Nisan 2018 Pazartesi TV 8'de yayınlanan yeni bölümünde yine yoktu. Ümit Karan'ın son iki bölümdür oyunlarda oynayamamasının ardından Ümir Karan hayranları Survivor Ümit Karan'ın sakatlık ve sağlık durumu hakkında Survivor Ümit Karan'a ne oldu ve Ümit Karan'ın ne zaman döneceğini merak etmeye başladı. 


Survivor Ümit Karan hastaneye kaldırıldı


Survivor Ünlüler takımının başarılı yarışmacılarından Ümit Karan son haftalarda yaşadığı sakatlık sorunlarının ardından hastaneye kaldırıldı. Pazar günü dokunulmazlık oyununda mücadele edemeyen Ümit Karan'ın ayağında ödem oluştuğu ve şu an itibariyle doktor kontrolünde olmasını gerektirecek bir sağlık problemi yaşadığı öğrenildi. Bu açıklamanın ardından Ümit Karan 16 Nisan Survivor yeni bölümünde de ödül oyunlarında takımını yalnız bıraktı. 

Peki Ümit Karan ne zaman dönecek? Survivor Ümit Karan'ın sağlık durumu hakkında son olarak ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde Ümit Karan'ın takıma döneceğini açıkladı. Ancak bu açıklamaya rağmen Ümit Karan yeni bölümde de yer almayınca Survivor Ümit Karan fanları ve taraftarları Ümit Karan'ın Survivor'a ne zaman döneceğini merak etti. 
TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de Ümit Karan'ın bu haftaki ada röportajlarının yer aldığı yeni bölümde adaya dönmesi beklenirken, en geç önümüzdeki hafta sonu takımıyla birlikte olması bekleniyor. Ancak ayağındaki sakatlığının şu an itibariyle ciddi olması nedeniyle Ümit Karan'ın 1-2 oyun dinlendirilebileceği öğrenildi. 


Ümit Karan kimdir?


 Ümit Karan, 1 Ekim 1976‘da Berlin, Almanya‘da doğdu. Ümit Karan eski milli futbolcudur. Futbol hayatına Berlin'in Kreuzberg ilçesinde Hertha Yehlendorf, Rather SV gibi amatör takımlarda forma giyerek başladı. 18 yaşına kadar Berlin'de yaşadı. Daha sonra Türkiye kariyerine başladı. Gençlerbirliği'nin ardından Galatasaray'a transfer oldu. Galatasaray dışında Ankaraspor ve Eskişehirspor formaları giydi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.