comScore

Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm tek parça İZLE - Survivor 2019 11 Şubat 2018 son bölüm İZLE) Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

11 Şubat 2019, Pazartesi 23:24
Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm tek parça İZLE - Survivor 2019 11 Şubat 2018 son bölüm İZLE) Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye - Yunanistan 13. bölüm yayınlandı. Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye - Yunanistan 13. bölümü ödül oyunu ve sembol oyunu kim kazandı? sorularıyla birlikte Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölüm yayınlandı. Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümde Türkiye ve Yunanistan takımları arasında futbol müsabakası oynandı. Türkiye ve Yunanistan takımları ödülün Ballı Mix olduğu futbol oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da sembol oyununu kim kazandı? Tüm bu soruların yanıtlarıyla birlikte Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölüm özeti ve Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümde yaşananlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


 

Survivor Türkiye Yunanistan ödül oyununu kim kazandı?


Survivor Türkiye Yunanistan'da heyecan giderek artıyor. Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölüm ödül oyununda galip gelen takım Ballı Mix ödülünün sahibi oldu. Peki ödülü kim kazandı? Kıran kırana geçen futbol müsabakası oyununda Yunanistan son bölüme 9-8 önde girdi. Son oyunda ise kadınlar sahne aldı. Seda-Kader, Elpida ile Afroditi'ye karşı oynadı. Son oyunu kazanan taraf Elpida - Afroditi oldu. Yunanistan böylelikle son dönemdeki galibiyet serisini devam ettirdi ve 10'a 8 kazanarak Ballı Mix ödülünün sahibi oldu. 
TÜRK TAKIMINDA TARTIŞMA

Survivor Türkiye Yunanistan son dönemde Türk takımındaki tartışmalar ise Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümde de devam etti. Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümünde bu kez Seda ile Kader arasında sesler yükseldi. İkilinin tartışması bu bölüme damga vuran gelişmelerden biri oldu. 

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kızlarda sembol oyununda finalde Seda ile Ecem karşı karşıya geldi. Kazanan Seda oldu. Erkekler finalinde ise Atakan ile Okay karşı karşıya geldi. Kazanan Okay oldu. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!