comScore

Survivor Turabi patladı! 'Siz kimsiniz lan?' (Survivor Panorama İZLE)

20 Şubat 2019, Çarşamba 15:00
Survivor Turabi patladı! 'Siz kimsiniz lan?' (Survivor Panorama İZLE)

Survivor programının eski yarışmacılarından Turabi Çamkıran, Survivor Panorama programında yorumculuk yapan Murat Özarı'ya sert bir tepki verdi. Survivor Panorama programında Murat Özarı'nın Turabi'ye yönelik eleştirileri Turabi'yi kızdırdı.

FutbolArena - Survivor programında ismini duyuruna ve 2 sezon şampiyonluk yaşayan Turabi Çamkıran ile Survivor Panorama programının yorumcularından Murat Özarı arasında gerginlik yaşandı. Murat Özarı'nın Survivor Panorama programında Turabi hakkındaki sözleri ikili arasında gerginlik yarattı. Turabi Çamkıran sosyal medya hesabından Murat Özarı hakkında paylaşımlarda bulundu ve sert bir şekilde yanıt verdi. Murat Özarı Turabi arasında ne oldu, Turabi Murat Özarı kavgası, Murat Özarı Survivor Panorama Turabi sözleri izle gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

Survivor Haberleri: Turabi'den Murat Özarı'ya Survivor yanıtı (Survivor Panorama İZLE)


Surviro Panorama programına katılan ve geçmiş yarışmalar hakkında konuşan Turabi Çamkıran, "Bizler de bizden önceki yarışmacılar sayesinde Survivor'dan ekmek yedik. Bizden sonrakiler de bizim sayemizde ekmek yiyor" açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamalara Survivor Panorama programında yanıt veren Murat Özarı, "Benim sayemde ortada falan derse yarın biz de konuşuruz. Kardeşime buradan hafifçe bunları söyleyim. Benim sayemde o masada oturuyorlar diyor. O zaman futbolcular olmasa futbol yorumcuları da olmaz. Ben de burada Survivor yorumcusuyum. Turabi kısa pantolonla dolaşırken biz yorumcuyduk. Bizim de bir kariyerimiz ve kişiliğimiz var. Çok da sallarsa yarın biz de devreye gireriz. Hafif hafif topa girsin, konuşsun ama benim sayemde oradalar derse olmaz." dedi.

SURVIVOR TURABİ'NİN PANORAMA PROGRAMINDAKİ SÖZLERİ


TURABİ'DEN YANIT GELDİ: "SİZ KİMSİNİZ LAN?"

Turabi, Murat Özarı'nın yaptığı açıklamalara twitter hesabından şu yanıtı verdi:

"Sen hayırdır lan beni tehdit ediyorsun. Konuş lan. Hodri meydan. Geri çekilen sizin gibi olsun. Girin lan devreye. Bu saatten sonra ben de konuşucam. Siz orda ben 3 sene aç kaldığım için, bütün survivorlar aç kaldığı için ekmek yiyosunuz. Bi de bize laf ediosun. Tehdit ediosun. Haddinizi bileceksiniz. Kalkmış bi de beni tehdit ediyor. Ordan biri de demiyor ki “sen hayırdır kardeşim bi kendine gel. Bu adam bize 3 sene emek vermiş” Sen hayırdır semih bunu susturmuyosun. Senin yanında o konuşmayı yaptım. Aynısını örneklendirerek başka yerde yaptım. AYNISI. Ben Survivora 1 saniye bile emeği geçmemiş kişilerin, survivora emeği olan kişilere hakaret etmesini, lakaplar takmasını, tehdit etmesini kabul etmiyorum. O panaromadakiler sezonda aç kalanlar sayesinde ekmek yiyiyor.yedilerde. Hakaret, tehdit EDEMEZ. u ne lan. Şuna bak. Ben bunlar beni tehdit etsin diye mi bu projeye 3 sene emek verdim. Bi de konuşup beni bitirecekmiş. Siz kimsiniz lan beni bitiriyosunuz. Siz beni kendinizlemi karıştırıyorsunuz. HADDİNİZİ BİLİN.

Daha düne kadar ne diyodunuz. Bugün de kral. Şimdi de TEHDİT. Kendi kafalarına göre meydan kurmuşlar at koşturuyolar. Biri de çıkıp“Sen hayırdır. Sen kimsin lan bana bunları söyleme hakkını kendinde buluyorsun?”Demiyor. Ben diyorum kardeşim. Sen kimsin beni tehdit ediyorsun. Hele de ben ve benim gibi survivorlar sayesinde açılmış bi yerde. Sen hayırdır devreye girecekmişsin. Gir devreye. Sakın durma. Yeter artık. Sizin tehditlerinizi hakaretlerinizi yemicem artık. Beni anam dünyaya siz hakaret edin, tehdit edin diye getirmedi. Karşımda aynı şekilde konuşunda görim sizi. Konuyu hiç bilmeden onaylayanlarada aynısı."

TURABİ'NİN TWİTTER'DAN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLA

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!