comScore

Survivor Turabi neden yok? Turabi nerede? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? Turabi hala sakat mı? (Turabi'ye ne oldu?)

15 Haziran 2018, Cuma 00:36
Survivor Turabi neden yok? Turabi nerede? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? Turabi hala sakat mı? (Turabi'ye ne oldu?)

Turabi nerede? Turabi Survivor'da neden yok? Turabi fanları Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölümünde Turabi'yi göremeyince internet ortamında Turabi nerede? Turabi neden yok? Turabi'nin sakatlığı ne zaman geçecek? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor Turabi fanları için Turabi'ye dair merak edilen tüm gelişmeleri haberimizde derledik. 

Survivor Turabi'nin sakatlandıktan sonra Turabi'nin son bölümde yer almamasının ardından Survivor Turabi fanları, Turabi nerede? Turabi'ye ne oldu? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor Turabi'nin sağlık durumu, Turabi'nin sakatlığı ve Turabi ile ilgili son dakika gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Turabi Survivor son dakika haberleri (15 Haziran 2018 Cuma)


Survivor'da geçtiğimiz günlerde oynanan oyunda ağ üzerinden atlarken kumun üstüne ters bir şekilde düşen ve belinden sakatlanan Turabi, Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ödül oyunlarında mücadele edemedi. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde günün ilk oyununu ünlüler kazandı. Konser ödülünde ise yine galip gelen taraf ünlüler olurken, Turabi doktor kontrolünde olduğu için ödüllerden faydalanamadı. 

Turabi'nin Survivor son bölüm olan Survivor 99. bölümünde de yer almamasından dolayı Turabi fanları internet ortamında Turabi neden yok? Turabi nerede? Turabi hala sakat mı? Turabi oyunlarda neden yok? Turabi ne zaman dönecek? sorularına yanıt aramaya başladılar. Gelişmeler haberimizin devamında. 
ACUN ILICALI'DAN TURABİ AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Turabi'nin bundan sonraki oyunlarda sakatlığı nedeniyle oynayamayacağını, oynamasının halinde sakatlığının vücudunda kalıcı bir hasar bırakma ihtimalinin yüksek olduğunu söylemişti. Turabi ise bu kararın ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Son olarak Anlat Bakalım ödülünde takımıyla birlikte benchte yer alan Turabi, Newyork ödülünde de yarışamadı. Turabi bundan sonraki dokunulmazlık dahil olmak üzere hiçbir oyunda yarışamayacak. Ancak diğer yarışmacılar dokunulmazlık oyunu sonrasında Turabi'nin adını yazma hakkına sahip. 


Turabi Çamkıran kimdir?


1987 yılında Mersin'in Erdemli ilçesinde dünyaya gelen Turabi Çamkıran, aslen Kahramanmaraşlıdır. Meslek olarak da terzilik yaparak geçimini sağlayan Turabi Çamkıran, amatör olarak tekvando, box ve muay thai ile ilgilenmiştir. Profesyonel olarak “Muay Thai”  yerinde öğrenme isteği ile Tayland'a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!