comScore

Survivor son bölümü İZLE - (Survivor 78. bölüm sembol oyunu İZLE 22 Mayıs 2018 Salı)

22 Mayıs 2018, Salı 23:48
Survivor son bölümü İZLE - (Survivor 78. bölüm sembol oyunu İZLE 22 Mayıs 2018 Salı)

Survivor son bölümü izleyemeyenler için Survivor 78. bölüm özetini, Survivor son bölüm sembol oyununa dair bilgiler ve Survivor son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. Survivor'da son bölümde neler yaşandı? Survivor'da 78. bölüm özeti ve Survivor son bölümüne dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölümünü izleyemeyenler için Survivor 78. bölüm özetini derledik. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölümünde sembol oyununu izlemek için ulaşmanız gereken detaylardan önce Survivor 78. bölümünde neler yaşandığını öğrenmeniz için gelişmeler haberimizde. Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. 


Survivor 78. bölüm özeti


Survivor 78. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. Bir önceki bölümde Gönüllüler takımında Birsen'in adaya veda etmesinin ardından Survivor son bölümünde ödül oyunu oynanmadı. Kuzey Kıbrıs'taki finale erken bilet almayı sağlayan sembol oyununda erkekler ve kadınlar bireysel olarak karşılaştı. Erkeklerde Turabi ile Adem finale kalırken, Turabi rakibini mağlup ederek ilk sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Sema ile Damla finale kaldı. Kazanan Sema oldu. Buna göre ilk sembol oyununu erkeklerde Turabi, kadınlarda ise Sema aldı. 

SEMBOL OYUNUNDA GERGİNLİK

Öte yandan Sembol oyununda gönüllüler takımında Murat ile Hakan arasında tartışma yaşandı. Murat kaybettiği oyun sonrasında takım arkadaşlarına final esnasında yüksek sesle bağırmamaları gerektiğini söyledikten sonra, Hakan ise "Bizi neden suçluyorsun? Seni destekliyoruz." dedi. Murat ise kaybeden benim, sizin yüzünden kaybetmedim yanıtını vermesine rağmen ikili arasında tartışma büyüdü. 

Survivor son bölümü Sembol oyununda gerginlik. Survivor son bölümü izleyemeyenler, aşağıdaki bağlandıktan sonra Survivor son bölüm Sembol oyununu izleyebilir. Öte yandan Survivor 78. bölüm olan Survivor son bölümünde sembol oyununda yaşanan gerginlik seramoniye de taşındı. 

Erkekler finalinde Adem ile Turabi arasında oynanan oyunda ise Nagihan'ın Turabi'ye destek vermesine sinirlenen Adem, dikkatinin dağıldığını söyleyerek Nagihan ile tartışma yaşadı. Turabi ise Adem'e, "Ben rica ettim." dedi. Oyun sonrasında Nagihan ise Turabi'nin kendisinden rica ettiğini ve sakatlığı nedeniyle ona yardım ettiğini belirtti. 

SEMBOL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!