comScore

Survivor son bölümü İZLE - (Survivor 76. bölüm 20 Mayıs 2018 son dokunulmazlık oyunu İZLE)

20 Mayıs 2018, Pazar 23:30
Survivor son bölümü İZLE - (Survivor 76. bölüm 20 Mayıs 2018 son dokunulmazlık oyunu İZLE)

Survivor son bölümü izlemek ve Survivor 76. bölüm dokunulmazlık oyununun özetini izlemek için detaylar haberimizde. Survivor son bölümünü izlemeyenler için Survivor son bölüm dokunulmazlık oyunu özeti ve Survivor 76. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölümünü izlemeyenler üzülmeyin! Survivor son bölüm özeti ve Survivor'da 76. bölümde yaşananlara dair bilgiler, Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt FutbolArena'da! Survivor 76. bölümünde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanırken, Survivor son bölümünü izlemeyenler için Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusuna dair tüm cevaplar ve gelişmeler haberimizin devamında. 


Survivor 76. bölüm özeti


Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununda ünlüler ile gönüllüler karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımı ilk dokunulmazlık oyununu kaybederken, ikinci dokunulmazlık oyunu ise Cumartesi günü oynanan oyuna nazaran daha çekişmeli çekti. Ancak göönüllüler takımında özellikle Murat, Damla ve Yağmur'un başarırsız performansları etkileyici olunca, ünlüler takımı başarılı performansını devam ettirdi ve Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununu 10'a 7 kazandı. 

3. ELEME ADAYI NAGİHAN VE DAMLA OLDU
Survivor Gönüllüler takımının konseyinde ise 3. eleme adayı belli oldu. Yapılan oylama sonucunda en fazla oyu alan isim Nagihan ile Damla oldu. 3. eleme adayı Nagihan ile Damla seçildi.. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (20 Mayıs 2018 Pazar)


Survivor 76. bölümünde dokunumazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında ada konseyi yaşandı. İlk konseyde Yağmur ve Birsen aday oldu. İkinci konseyde ise yeniden gönüllüler takımının konseyi yaşandı. Bu esnada Acun Ilıcalı ise İstanbul ödül oyununun müjdesini verince yarışmacılar büyük bir sevinç yaşadı. Öte yandan dokunulmazlık oyununda ünlüler takımında 3'te 3 yapan Ümit Karan ile Mustafa Kemal Kurt damga vururken, Merve ve Sema ise takımın kadın yarışmacıları olarak 2 sayılık katkı sağladı. 

Peki Survivor son bölümünü nasıl izlerim? Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu izlemek için haberimizin devamındaki linki kullanabilirsiniz. Survivor yeni bölüm fragmanı ve Survivor 77. bölüm fragmamnı ilerleyen saatlerde FutbolArena'da olacak. 

SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEYİN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"