comScore

Survivor son bölümü İZLE - Survivor 75. bölüm dokunulmazlık oyunu (İZLE)

20 Mayıs 2018, Pazar 01:07
Survivor son bölümü İZLE - Survivor 75. bölüm dokunulmazlık oyunu (İZLE)

Survivor son bölümünü izlemeyenler üzülmesin! Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununu izlemek için tüm detayları, Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyunu sonrasında performans bilgileri ve ada konseyinde yaşananları haberimizde derledik. Survivor son bölüm özetini ve Survivor son bölümü izlemek için detaylar FutbolArena'da!

FutbolArena - Survivor 75. bölümünde ne oldu? Survivor son bölümü izlemeyenler, Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını ve ada konseyinde kimlerin aday olduğunu merak etmeye başladı. Survivor son bölümünü izleyemenler için Survivor son bölüm özetinini ve Survivor 75. bölümünün özetini sizler için derledik. Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyunu sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler arasında ada konseyinde gerginlik yaşandı. 


Survivor 75. bölüm özeti (Survivor son bölümü İZLE)


Survivor 75. bölümünde ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımında özellikle kadın yarışmacıların ön plana çıktığı oyunda ünlüler Survivor son bölümü dokunulmazlık oyununda 10'a 3 gibi farklı bir skorla galip geldi. Ünlüler takımı bu galibiyetin ardından büyük bir mutluluk yaşarken, gönüllüler takımı ise bireysel dokunulmazlık oynamaya gitti. Gönüllüler takımı arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu Hilmicem kazandı. Buna göre ada konseyinde ise ismi en fazla yazılan yarışmacı Yağmur oldu. Yağmur'un ardından bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem, kadın sayılarını eşitlemek adına Birsen'i aday gösterdi. 


 

Survivor 19 Mayıs 2018 yeni bölüm Ada konseyi


Ada konseyinde ise Ünlüler takımının yarışmacılarından Mustafa Kemal Kurt ile Gönüllüler takımı arasında bu hafta yaşanan kavga konuşuldu. Daha önce gönüllülerde mücadele eden Mustafa Kemal Kurt hakkında Acun Ilıcalı, yaşanan tartışmaların konseyde konuşulması gerektiğini söyledi. Hakan Hatipoğlu ise Mustafa Kemal hakkında, "Eski bir arkadaşımız ama yapmaması gereken şeyler yaptı. Bu yüzden onun bu davranışlarından hoşnut değiliz." dedi. Hilmicem ise Mustafa Kemal Kurt ile yaşadığı olayda, "Ben Mustafa Kemal ile oyun oynadım. Kaybettim ve benchime geldim. Sonra takımdaki arkadaşlarım bana söylediği kelimeyi duydun mu deyince ben de yükseldim. Gereksiz yükseldim belki ama o sözler hoşuma gitmedi." diye konuştu. 
DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"