comScore

Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı? (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 10 Haziran Kadınlar sembol oyunu

10 Haziran 2018, Pazar 22:00
Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı? (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 10 Haziran Kadınlar sembol oyunu

Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümüde ünlüler ile gönüllülerin kadınları sembol oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde günün ilk oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümde günün ilk oyunu sembol oyunuydu. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde Kadınlar sembol oyunu oynandı. Nagihan, Damla, Merve Aydın ve Sema arasında oynanan sembol oyunu nefesleri kesti. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölüm sembol oyunu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölüm özeti haberimizde. 
 

Survivor 94. bölüm sembol oyunu (10 Haziran 2018 Pazar)


Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümde ünlüler ve gönüllüler takımlarının kadın yarışmacıları Nagihan, Damla, Merve Aydın ve Sema sembol finalinde karşı karşıya geldiler. Yarı final ilk oyununda Sema ile Nagihan karşılaştı. Nagihan rakibini 2 oyunda da mağlup ederek finale yükseldi. Yarı finalin diğer ayağında ise Merve Aydın ile Damla karşılaştı. Damla ilk oyunu kazandı. İkinci oyunda Merve Aydın sakatlanmasına rağmen rakibini mağlup etti. 1-1'in ardından final turunda ise Damla son oyunu kazanarak finalde Nagihan'ın rakibi oldu. Damla finalde Nagihan'ı mağlup ederek sembol oyununun kazananı oldu. 

Sembol oyununun ardından Damla, bu sembolün çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Daha önceki Survivor'ımda sembol oyunundan Kıbrıs'a gitmiştim. Bu sezon da bu oyunların önemini biliyorum. O yüzden iyi motive oldum ve kazandığım için mutluyum." dedi. Nagihan ise son haftalarda sürekli olarak Damla ile finale yükseldiğini hatırlatarak, bu anlamda Ünlüler takımının kadın yarışmacıları Merve Aydın ile Sema'dan daha iyi olduklarını söyledi. 
 

Survivor Damla kimdir?


Damla Can, 27 Şubat 1989 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. 171 cm boyunda ve 56 kilo olan Damla Can step, jimnastik, aerobik sporlarıyla ilgilenmekte ve özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Ozan adında bir abisi vardır.

7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 yarışmasına Damla Can da gönüllüler takımında katılmış ancak finale kalmasına rağmen başarılı olamamıştır. Şimdi ikinci kez şansını deneyen Damla, Survivor 2018 All Star takımın da çok daha hırslı ve hızlı bir şekilde yarışmaktadır.
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.