comScore

Survivor son bölüm İZLE - Survivor yeni bölüm İZLE (Survivor 18 Mayıs 2018 son bölüm TV8)

19 Mayıs 2018, Cumartesi 00:37
Survivor son bölüm İZLE - Survivor yeni bölüm İZLE (Survivor 18 Mayıs 2018 son bölüm TV8)

Survivor yeni bölümünü izlemeyenler için Survivor son bölümü ve Survivor yeni bölümünü izlemek için tüm detaylar burada! Survivor 74. bölümde ne oldu? Survivor 74. bölümde ödül oyunlarını kim kazandı? Survivor son bölümü ve Survivor yeni bölümünü izlemek için bilmeniz gereken ayrıntılar haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor son bölümü izlemek isteyenler buraya! Survivor son bölümünde neler yaşandı? Survivor son bölümü olan Survivor'ın 74. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu ve Ada oyunu oynandı. Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölümüne dair bilmeniz gereken özetlere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.


Survivor 74. bölüm özeti


Survivor son bölümü ve Survivor 74. bölümünü izleyemenler için Survivor'un son bölüm özetinin detaylarını derledik. Survivor 74. bölümüne Ünlüler ile Gönüllüler takımlarının yarışmacılarının kavgaları damga vururken, Mustafa Kemal Kurt yine gündem oldu. Survivor 74. bölüm özeti şu şekilde:

NAGİHAN GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI
Nagihan, Merve Aydın ile oynadığı oyun sonrasında atış yapmaya devam edince Mustafa Kemal Kurt'un uyarısı sonrası sinirlendi. Nagihan, Mustafa Kemal'in sözleri üzerine sinirlendi ve bu olaydan birkaç dakika sonrasında oyun tamamlanınca, yedek kulübesinde gözyaşlarına hakim olamadı. Rakip takımın çok üzerine geldiğini söyleyen Nagihan, "Çok zor şeyler yaşıyorum. Sürekli benimle uğraşıyorlar. Karşı takımdayken de benimle uğraşıyorlardı. Bu yüzden performansımı bile gösteremiyorum." diye konuştu. 

TURABİ'DEN MUSTAFA KEMAL'E SERT ÇIKIŞ

Oyun sonrasında ise Turabi, Nagihan'ın yanına giderek rakibini teselli ederken adaya dönüş esnasında Mustafa Kemal Kurt ile tartıştı. Mustafa Kemal Kurt'un gerçek yüzünün ortaya çıktığını söyleyen Turabi, takım arkadaşına tepki gösterdi. Öte yandan ilk ödül oyununu ünlüler kazanırken, ada oyununu ise gönüllüler kazandı. 


Survivor 74. bölüm (Survivor Ekstra Programı 19 Mayıs Cumartesi)


Survivor 74. bölümü Survivor Ekstra programında değerlendirildi. Semih Öztürk ve Murat Özarı'nın yorumlarıyla katkıda bulunduğu programda Mustafa Kemal Kurt ve gönüllüler arasındaki tartışmalar yorumlandı. Programın yorumcusu Semih Öztürk, "Atamayan adamla dalga geçiyorlar. Bu başka bir şey. Arkadaşına destek olmak ayrı. Mustafa Kemal ile dalga geçildi. Mustafa Kemal de masum değil ama Mustafa Kemal'e de ilk günden beri bir baskı var." 

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"