comScore

Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 81. bölüm İZLE - 26 Mayıs 2018 Survivor dokunulmazlık kim kazandı?)

27 Mayıs 2018, Pazar 00:21
Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 81. bölüm İZLE - 26 Mayıs 2018 Survivor dokunulmazlık kim kazandı?)

Survivor son bölümü olan Survivor 10. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde ada konseyinde kimler eleme adayı oldu? Tüm bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümü izleyemeyenler Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde dokunulmazlıkoyununu kim kazandı? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölüm özetine dair detaylar haberimizde. 
 

Survivor 81. bölüm özeti


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programo Survivor son bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler ödül oyununda sapan vurma yarışmasında rakibi karşısında rahat bir galibiyet aldı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununda ise ünlüler ile gönüllüler arasında kıyasaıya bir yarış yaşandı. Survivor ünlüler, dokunulmazlık oyununda gönüllüler karşısında 10'a 8 kazanarak ilk dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. 3'er sayı alan Turabi ve Merve Aydın ise günün yıldızları oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımındaki bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Damla Can oldu. 


Survivor gönüllüler eleme adayları kimler? (26 Mayıs 2018 Survivor yeni bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 81. bölümünde gönüllüler takımının konseyi yaşandı. Survivor gönüllüler konseyinde yapılan oylama sonrasında ilk aday belli oldu. Ada oylamasında ismi en fazla yazılan Yağmur ilk aday oldu. İkinci adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Damla Can söyledi. Damla Can ada konseyinde Hakan'ın adını verdi. 
ELEME ADAYI YAĞMUR NELER SÖYLEDİ?

Yağmur aday olmasının ardından, "Hiç şaşırmadım. Kafam rahat, vicdanım da rahat. En azından takımım için bir şeyler yaptım, savaştım. Böyle güzel bir günde, böyle kötüsünü yaşamak beni üzdü. Arkadaşlarıma kızmıyorum. Ben gittiğim zaman birbirlerini yesinler artık, ne diyeyim yani." diye konuştu. Çünkü bu da beni üzüyor. Sürekli buradan gitmemin istenmesi de normal değil. Her şey demek ki göz önünde bulundurmuyor. Başkasının ismi çıktığında kimse bana hesap sormasın. Ben çünkü kimseye hesap sormadım. Adayım ama telafisi var. İkinci dokunulmazlığa bakacak." 
ELEME ADAYI HAKAN NELER SÖYLEDİ?

"Özellikle Damla ile benim için aramızda yaşanan olaydan sonra zor bir gündü. İkimizde yedek kulübesinde hayalet gibi duruyorduk. Ben şöyle bir hata yaptım. Oyunda elimden geleni yaptım. Konsantrasyon eksikliğim oldu ama elimde ne varsa onu vermeye çalıştım. Benchte arkadaşlarıma destek olamadığım için üzgünüm. "

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"