comScore

Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 80. bölüm İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:39
Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 80. bölüm İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)

Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler Türkiye ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde Türkiye ödül oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm özeti ve Survivor 80. bölüm ödül oyunu videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan Türkiye ödülünün galibi belli oldu. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde Türkiye ödül oyununda nefesler adeta kesildi. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 80. bölümde neler yaşandığına dair tüm detaylar ve Survivor 80. bölüm ödül oyun videosuna dair ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 80. bölüm özeti


Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Villa önülünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan oyunda tarihi bir fark ortaya çıktı. Ünlüler rakibini 10'a 0 mağlup ederek Survivor tarihine geçen bir galibiyet elde etti. Ödül oyununun ardından hemen Türkiye Ödül oyunu 2. maçı oynandı. İlk Türkiye ödül oyununu kazanan gönüllüler olmuştu. Gönüllüler 10'a 7 kaybettiği ilk Türkiye ödülünün ardından ikinci oyunda da rakipleriyle başa baş bir mücadele sergiledi. Ünlüler takımı ikinci Türkiye ödül oyununu da 10'a 7 kaybetti. Ünlüler takımında her iki oyunda toplamda 6 maçını da kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına hakim olamazken, Acun Ilıcalı oyun sonunda Merve Aydın'ı teselli etti ve kaderci olmasını söyledi. 

Peki Survivor son bölümü bitti mi? Survivor son bölümünü nasıl izlerim? Survivor tutkunları Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümü izlemek için bilgisayar başına geçti. Bunun yanı sıra ödül oyunu sonrasında Acun Ilıcalı seremonide Ünlüler takımından yarışmacılarına üzgün oldukları için çok fazla söz hakkı vermedi. Gönüllüler takımı bu büyük ödülün sevincini önce parkurda, daha sonra havuzda yaşadı ve rakiplerinin hassas ödülde yaşadığı üzüntüyü düşünerek sevinç coşkusunu adaya bıraktılar. 

ÜMİT KARAN İLE RAKİP ARASINDA GERİLİM

Ümit Karan oyun sırasında kendi atışının sayılmadığını söyleyerek müdahale eden Gönüllüler takımına sinirlenerek, "Aynısını siz de yaptınız. Başınıza gelince anlıyorsunuz. İyilik yaptık diyorsunuz bir de. Ne iyiliği? İşinize geldiğiniz gibi davranıyorsunuz. Her şeyiniz." yalan diyerek rakiplerine tepki gösterdi. Ümit Karan'ı daha sonra takım arkadaşları sakinleştirdi. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"