comScore

Survivor son bölüm İZLE (Survivor 79. bölüm 24 Mayıs 2018 Perşembe İZLE - Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)

25 Mayıs 2018, Cuma 00:28
Survivor son bölüm İZLE (Survivor 79. bölüm 24 Mayıs 2018 Perşembe İZLE - Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)

Survivor son bölümü izlemek isteyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 79. bölüm özeti ve Survivor Türkiye ödülünü kimin kazandı? sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Survivor tarihinde bir ilk olan Türkiye ödülünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları kıyasıya yarıştı. İşte Survivor son bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 79. özeti. 

FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölüm olan Survivor 79. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Türkiye ödülünde karşı karşıya geldi. Pekİ Survivor son bölümünde neler oldu? Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde Türkiye ödülünü kim kazandı? Survivor son bölümüne dair bilmeniz gereken detaylar, Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünü izlemek için ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 79. bölüm özeti


Survivor 79. bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında önce baraka ödülü oynandı. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde oynanan baraka ödülünde gönüllüler takımı son dönemdeki ağırlığını yine bu bölümde de ortaya koydu ve farklı bir skorla kazandı. Ancak günün en fazla merak edilen oyunu ise Türkiye ödülü oynandı. Kazanan takımın İstanbul'a gideceği ödül oyununda nefesler adeta tutuldu. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımı arasında ödül oyununda Gönüllüler takımı sahadan 10'a 7 galip ayrıldı. Ünlüler takımı oyun sonrasında çok büyük bir üzüntü yaşarken, zaman zaman iki takım arasında da gerilim tavan yaptı. Ancak Türkiye ödülü bu oyunla bitmeyecek. Survivor Türkiye ödülünün ilk ayağı oynandı. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde Türkiye ödülününü ilk ayağını gönüllüler kazanırken, Survivor yeni bölüm olan Survivor 80. bölümünde 

OYUN SONRASINDA NELER SÖYLENDİ?

Hakan: "Gergin oyun. Ödül çok büyük ve bu sahaya mücadele olarak yansıyor. Herkes birbirini tanıdığı için birbirimizi kırma noktasına gelmiyor. Şu anda bu oyunun ilk ayağını kazandık. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İnşallah ödülü kazanan biz oluruz."

Ümit Karan: "Konuşmakta güçlük çekiyoruz. Gergin bir oyun oldu. Yarın oynanacak olan oyuna odaklandık ve artık oyunu kazanmak istiyoruz. Gerginlik olacak. Yarın da olacak. Çünkü büyük bir ödül var." 

Merve Aydın ise oyun sonrasında büyük bir üzüntü yaşadı. İyi performans sergileyemeyen ve 3'te 0 yapan Merve Aydın oyun sonrasında gözyaşlarına hakim olaamadı. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!