comScore

Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 77. bölüm 21 Mayıs 2018 Pazartesi İZLE - Survivor'da 21 Mayıs 2018 kim elendi?)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 23:55
Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 77. bölüm 21 Mayıs 2018 Pazartesi İZLE - Survivor'da 21 Mayıs 2018 kim elendi?)

Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölüm ödül oyununu izlemek için gelişmeler haberimizde. Peki Survivor son bölümü olan Survivor 77. bölümünde neler yaşandı? Survivor son bölümünü izlemeyenler için Survivor son bölüm ödül oyunlarının sonuçları, Survivor haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacıları ve aynı zamanda Survivor son bölümünde ada konseyinde elenme adaylarının sözleri, kısacası Survivor 77. bölüm olan Survivor son bölümüne dair tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm izle! Survivor son bölümde neler oldu? Survivor son bölümü izlemeyenler için Survivor son bölümde oynanan ödül oyunlarını izlemek ve Survivor 77. bölüm ödül oyunlarını kim kazandı? sorularına yanıt bulmak için detaylar haberimizde. Öte yandan Survivor son bölümde aynı zamanda Gönüllüler takımının konseyi yaşandı. Gönüllüler takmıında Yağmur, Damla, Birsen ve Nagihan takımın bütün kadın yarışmacıları aday oldu. 
 

Survivor 77. bölüm özeti


Survivor 77. bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında önce baraka oyunu oynandı. Baraka oyununda ise kelimenin tam anlamıyla büyük bir çekişme yaşandı. Survivor baraka oyununda ünlüler ile gönüllüler arasındaki yarışmada gönüllüler takımı 10'a 9 galip gelmeyi başardı. Baraka oyununu kazanan gönüllüler, günün diğer ödül oyununda ise ünlülere karşı yine galip gelmeyi başardı. Yemek ve bakım ödülünün kazananı ise yine gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı sahadan 10'a 6 galip ayrıldı. 

PERFORMANS ÖDÜLLERİ DE AÇIKLANDI
Haftanın performans ödülleri de ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Erkeklerde 1. Hilmicem. 2. Anıl Berk Baki oldu. Kadınlarda ise haftanın en iyi performansını sergileyen isim 1. Nagihan olurken, 2. sırada ise Damla oldu. Öte yandan Merve Aydın tam 40 oyuna çıkarak bu haftanın en fazla parkura çıkan yarışmacısı olarak 3. sırada yer aldı. 

ELENME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

Nagihan:
Survivor'ı çok seviyorum ve burada olmak istiyorum. Ancak yapacak bir şey yok. Bir aile gibi olduk. Kim giderse gitsin üzüleceğim. Son zamanlarda bağlarımız çok güçlendi. Aramızdan bir kişinin gidecek olmasından dolayı üzülüyorum. Tabi kalmayı da istiyorum. Hayırlısı olsun diyorum. 

Damla:
Yapacak bir şey yok. Dokunulmazlığı kaybettik ve sonuçlarına katlanmamız gerekiyor. 3. kez aday oluyorum. Değişik bir şey. Buraya geldiğim zaman ister istemez bir tedirginlik oluyor. Kalmak istiyorum. Survivor'da daha yolum olduğunu düşünüyorum. 

Yağmur:
Stresli bir gündü. Oyun kazandık, güzel bir gün geçirdik ama buraya geldiğimiz zaman insan ister istemez stresleniyor. Survivor'ın kuralı bu. Oyun kaybedince birbirlerimizin ismini yazacağız. Kimseye bir kırgınlığım yok. Sadece biraz stresliyim. Şu ana kadar güçlü isimlerle de potaya çıktım ama bu beni korkutmadı. Takım için hayırlısı neyse o olsun. 

Birsen:
Çok heyecanlıyım. Takımımızın yarısı potada. Ben de tüm arkadaşlarım gibi kalmak istiyorum ve hedefime ilerlemek istiyorum. Hayırlısı diyorum. 


 

Survivor'da kim elendi? (Survivor 21 Mayıs 2018 Pazartesi ada konseyi)


Survivor'da bu hafta elenen yarışmacı ise az sonra Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. Elenen yarışmacı açıklanır açıklanmaz FutbolArena'da olacak. Bu esnada gönüllüler ve ünlüler takımları arasında oynanan ödül oyununu FutbolArena aracılığıyla takip edebilirsiniz. 

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"