comScore

Survivor son bölüm İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 8 Haziran 93. bölüm İZLE - Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kim aday oldu?

10 Haziran 2018, Pazar 00:17
Survivor son bölüm İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 8 Haziran 93. bölüm İZLE - Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kim aday oldu?

Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kim aday oldu? Survivor son bölümü olan Survivor 93. bölümü izlemek ve aynı zamanda Survivor 93. bölümde yaşananlara dair detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Ayrıca günün ilk mücadelesinde ise erkekler sembol için yarıştı. Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölüm videosu ve Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölüme dair tüm detaylar haberimizde. 


Survivor 93. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölümünde önce ünlüler ve gönüllüler takımı sembol oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler sembol oyununda finale kalan isimler ünlüler takımından oldu. Adem ile Mustafa Kemal'in final mücadelesi nefes kesti. Kazanan ise Adem Kılıççı oldu. Adem Kılıççı böylelikle ilk Kıbrıs sembolünün sahibi oldu. 

Günün diğer mücadelesinde ise ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen oyunda ünlüler geriden gelmesine rağmen skorun 3-3 olmasının ardından gönüllüler takımı tekrar oyuna ağırlığını koydu. Oyunun başında ise Sema'nın kaydıraktan yükseklik korkusu nedeniyle kayamamış olması ve 2 müsabakanın ardından oyundan çekilmesine gönüllüler takımı tepki gösterdi. Gönüllüler takımı sonrasında ise 10'a 7 kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Morali çok bozulan Sema ise bireysel dokunulmazlık oyununa çıktıktan sonra topu hemen bıraktı. Turabi ise belindeki sakatlıktan dolayı bireysel dokunulmazlığı erken bırakan diğer yarışmacı oldu. 


ÜNLÜLER TAKIMI ADA KONSEYİ

Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Adem oldu. Ada oylamasında ismi en fazla çıkan yarışmacı Mustafa Kemal oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem Kılıççı ise diğer adayı söyledi. Adem Turabi'nin adını verdi. 

ELEME ADAYLARI SÖZ ALDI

Mustafa Kemal adaylığın ardından isminin çıkacağını beklediğini söyledi ve "Şaşırmadım. Buraya geldiğim günden beri iyi performans sergilesem bile sürekli ben yazıyorum. Çünkü arkadaşlarımın arkadaşlık grupları var ve kendilerini yazamıyorlar. Sürekli ben çıkıyorum ya da Turabi çıkıyor. Anlamadığım şey şu, insanların kriteri olmadan şartlanmış gibi aynı kişiyi söylemelerini anlamsız buluyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun." dedi.  Turabi ise yine aday olmasının ardından bunu beklediğini ve "Mecbur adayım. Aday olmasam şaşırırım." diye konuştu. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.