comScore

Survivor son bölüm İZLE (8 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 8 Haziran 92. bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

09 Haziran 2018, Cumartesi 00:22
Survivor son bölüm İZLE (8 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 8 Haziran 92. bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor son bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm özeti dışında Survivor son bölümünü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm ödül oyunlarına dair merak ettiğiniz detaylar, Survior son bölüm ödül oyununu kim kazandı? sorusunun yanıtları ve Survivor son bölüm ödül oyunu videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölümünde ünlüler ve gönüllüer günün ilk mücadelesinde iletişim oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor son bölümü izlemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm özeti ve aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm ödül oyunu videosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor 92. bölüm özeti


Survivor son bölümü yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 92. bölümünde günün ilk mücadelesi iletişim oyunuydu. Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölümünde iletişim oyununda iki takım da son ana kadar kıyasıya mücadele etti. Ünlüler haftalardır hasret kaldığı iletişim oyununda sona kadar iyi yarışmasına rağmen oyunu kaybetti ve gönüllüler kazanan taraf oldu. İletişim oyununda bu arada son oyunda Sema ile Damla arasındaki mücadelede Damla'nın topunun içinden çıkması sonucu gönüllüler evet diye bağırınca Sema, buna tepki gösterdi. Sema seremoni sırasında, "Karşı taraf kazandı gibi bağırınca oyunu bıraktım ve bu doğru bir davranış değil." dedi. 

TURABİ SAKATLANDI

Öte yandan Survivor 2018'de son bölümde oynanan iletişim oyununda Turabi sakatlandı. Turabi parkur esnasında ağ engelinden atlarken belinin üstüne düştü ve buna rağmen atış bölümüne kadar geldi. Ancak ilk atıştan sonra topları toplarken belinde ciddi bir ağrı hisseden Turabi acıya fazla dayanamadı ve müsabakaya devam eden Anıl oyunun kazananı oldu. 

Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölümünde günün ilk mücadelesinde ünlüler ve gönüllüler konforlu baraka ile barbekü partisi için mücadele etti. Ünlüler ve gönüllüler arasındaki baraka oyunu 9-9'a, bayrak yarışına kaldı. 

Öte yandan Survivor son bölüm olan Survior 92. bölümü izlemek isteyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm linkine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)