comScore

Survivor son bölüm İZLE (27 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor son bölüm Dünya Kupası ödülünü kim kazandı? Survivor son bölüm Acun Ilıcalı yayını neden kesti?

27 Haziran 2018, Çarşamba 23:44
Survivor son bölüm İZLE (27 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor son bölüm Dünya Kupası ödülünü kim kazandı? Survivor son bölüm Acun Ilıcalı yayını neden kesti?

Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde yarışmacılar Dominik'te son ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölüm özetini haberimizde derledik. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümün özetini haberimizde derledik. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümünde Acun Ilıcalı'nın yayını kesme nedeni, Acunmedya ekibinde çalışan Alper Baycın'ın ölüm haberi oldu. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde neler yaşandı?
 

Survivor 111. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde Dominik'te son ödül oyunu oynandı. Dominik'te oynanan son ödül oyununu Alp Kırşan sundu. Dünya Kupası olan ödül oyununda yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya mücadeleler verdi. Erkekler ve kadınlar arasında oynanan mücadelelerde galip gelenler belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde yarışmacılar Rusya'da Dünya Kupası'nı yerinden izleme fırsayı yakalayacak. Kadınlar ve erkekler birbirleriyle mücadele etti. Oyunun sonrasında ödülü kazanan yarışmacı Nagihan Karadere oldu. Son Kıbrıs oyunlarında finale kalmasına rağmen kaybeden Nagihan için ödül oyunu büyük bir moral oldu. 

Nagihan ödül oyununu kazanmasının ardından yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu söyledi. Kural gereği Nagihan, Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'na 2 arkadaşını götürebilecekti. Nagihan ise Anıl ile Damla'yı seçti. Böylelikle Nagihan, Anıl ve Damla, Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda maç izleme şansına sahip oldular. 
 

Survivor son bölümde Acun Ilıcalı yayını neden kesti?


TV 8 Televizyonu sahibi medya patronu Acun Ilıcalı'nın ekranları kitleyen Survivor yarışmasında kameramanlık yapan Alper Baycın bir grubun saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. Survivor yarışması nedeni ile Dominik'te mesleğini gerçekleştiren Alper Baycın Dominikte bulunan bir çetenin saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı acısını sosyal medya hesabından şu ifadelerle paylaştı. ''Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın'ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim.''

Acun Ilıcalı bu yüzden izleyenlerin affına sığınarak Kuzey Kıbrıs'taki yayını erken bitirmek zorunda olduklarını söyledi. Böylelikle bir sonraki günde Kıbrıs'a kalan yarışmacılar SMS'e çıkacak. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)