comScore

Survivor son bölüm İZLE (25 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor Kıbrıs oyununu kim kazandı? Survivor 109. bölüm İZLE - Survivor Kıbrıs yarı finaline kim yükseldi?

26 Haziran 2018, Salı 00:23
Survivor son bölüm İZLE (25 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor Kıbrıs oyununu kim kazandı? Survivor 109. bölüm İZLE - Survivor Kıbrıs yarı finaline kim yükseldi?

Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölüm yayınlandı. Survivor'da Kuzey Kıbrıs'ta yarı finale yükselen yarışmacı belli oldu. Survivor'da son bölüm oyunu kim kazandı? Survivor Kıbrıs yarı finaline kim çıktı? Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölüm özetine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölümünde Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale kalan 6 yarışmacı arasında yarı final koltuğu için kıyasıya bir mücadele yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm Kıbrız oyunu detayları ve Survivor 109. bölüm özeti haberimizde. 
 

Survivor 109. bölüm özeti (Survivor son bölüm Kıbrıs yarı finaline kim yükseldi 25 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 109. bölümünde Kıbrıs finaline kalan yarışmacılar yarı final koltuğu için mücadele etti. Erkekler ile Kadınlar arasında oynanan Nagihan Karadere, büyük bir mücadele verdi ve Hilmicem ile son oyuna kalmayı başardı. Hilmicem ile Nagihan 1'er canla son oyunda mücadele ettiler. Hilmicem ile Nagihan arasında oynanan son mücadelede galip gelmeyi başaran Hilmicem, Survivor'da yarı finale yükseldi. 

ACUN ILICALI'DAN NAGİHAN'A ÖVGÜLER

Acun Ilıcalı oyunun sonrasında kaybetmesine rağmen Nagihan'a övgüler yağdırırken, "Nagihan bugün kaybetmesine rağmen çok iyi mücadele etti ve son oyuna kalarak erkeklere karşı sergilediği performansla Türk kadının gücünü gösterdi." diye konuştu. 

Oyunun sonrasında Nagihan yaptığı açıklamada, "Açıkçası parkuru ve sonu gördüm. Sadece keyfini çıkardım. İlk başlarda iyi başladım ama arada kritik oyunlar verdim. Onları vermemiş olsaydım belki kazanma ihtimalim artardı. Nasip değilmiş. Gerçekten çok üzüldüm. Sonlara çıktığımda alacağımı düşündüm. Puzzle'ı da çözdüm ama son oyunda Puzzle elime dolandı. Ne yapacağımı bilemedim ve kaybettim. İnşallah yarın da aynı performansı sergilemeye çalışacağım." dedi. 

Hilmicem: "Bugün ilk defa kadınlarda yarıştık. Nagihan ile ilk defa çıktığımda zaten kendisinin güçlü bir yarışmacı olduğunu biliyordum. Neyim var, neyim yok ortaya koydum. Olabildiğince hızlı gelmeye çalıştım. Ben bu sene ne zaman 1 cana düşsem maçı çeviriyorum. Yarı finale çıktığım için çok mutluyum." dedi. 

MÜTHİŞ MÜCADELEYİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)