comScore

Survivor son bölüm İZLE (24 Haziran 2018 Pazar) - Survivor'da kim elendi? Survivor 108. bölüm İZLE

25 Haziran 2018, Pazartesi 00:48
Survivor son bölüm İZLE (24 Haziran 2018 Pazar) - Survivor'da kim elendi? Survivor 108. bölüm İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm özetini haberimizde derledik. Survivor'da kim elendi? Survivor'da Kıbrıs finaline kaç yarışmacı katılacak? Tüm gelişmeler burada. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümde yarışmacılar bireysel olarak ödül oyununda kaşrı karşıya geldi. Erkeklerde Anıl, Hilmicem, Adem ve Hakan arasında oynanan ödül oyununda en fazla galibiyeti alan yarışmacı 7'de 5 yaparak Hilmicem oldu. Kadınlarda ise bu kez tablo değişti. Damla son haftalardaki performans düşüklüğünü Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümde telafi etti ve Nagihan karşısında 5'de 4 yaparak ödül oyununda galip gelen taraf oldu. 
 

Survivor 108. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm özetinde yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler arasındaki mücadele yine nefesleri kesti ve günün sonunda en fazla kazanan isim olan Hilmicem ödülün sahibi oldu. Kadınlarda ise Damla, Nagihan'ın son haftalardaki yükselen performansına dur diyerek ödül sahibi olmayı başardı. 


 

Survivor son bölüm ada konseyi (Survivor'da kim elendi?)


Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara bir sürpriz geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümünde elenen yarışmacı açıklanmadan önce Acun Ilıcalı Kuzey Kıbrıs'taki büyük final için önemli bir gelişmeyi açıkladı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, Neden 6 kişi gidiyorsunuz Kıbrıs'a açıklayayım. Bunun nedeni Turabi'nin sakatlığı. Turabi'yi elemek Turabi'ye haksızlık, Turabi yüzünden oynayamayıp Kıbrıs'a gidememek de başkasına haksızlık olacağı için 6 kişi gidiyorsunuz" diye konuştu. 
Haftanın Performans Birincileri

-Erkekler-

Hilmi Cem İntepe %79

-Kadınlar-

Damla Can %55

PEKİ KİM ELENDİ?


Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm özetinde Anıl, Turabi, Hakan ve Damla arasında en az oyu alan yarışmacı belli oldu. Buna göre Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümünde elenen yarışmacı da açıklandı. Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı açıklamada, eleme adayları arasında en az oyu alan yarışmacı olan Hakan'ın ismini söyledi. Hakan ise duygusal bir veda konuşması yaparak adaya veda etti. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.