comScore

Survivor son bölüm İZLE (23 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor'da kimler aday oldu? Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 23 Haziran 107. bölüm İZLE

24 Haziran 2018, Pazar 00:22
Survivor son bölüm İZLE (23 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor'da kimler aday oldu? Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 23 Haziran 107. bölüm İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 107. bölümde eleme adayları kim oldu? Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölümü izlemek, Survivor 107. bölüme dair tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölüm yayınlandı. Survior son bölüm olan Survivor 107. bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölümde dokunulmazlık oyununda erkekler ve kadınlarda kazananlar belli oldu. Peki Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölümde bölümde kimler aday oldu? İşte Survivor 107. bölüm özeti. 


Survivor 107. bölüm özeti (Survivor son bölüm 23 Haziran 2018 Cumartesi)


Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları bireysel olarak dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kuzey Kıbrıs'taki finale sayılı günler kala yarışmacılar yine kıyasıya mücadele verdi. Kadınlar dokunulmazlık oyununda Nagihan ile Damla arasındaki mücadeleyi son haftalardaki yükselen performansını devam ettiren Nagihan kazandı. Erkeklerde ise Turabi sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmıştı. Adem ise sembol finalini kazanarak Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan yarışmacı oldu. Anıl, Hakan ve Hilmicem arasındaki mücadeleden galip çıkan taraf Hilmicem oldu. Buna göre Nagihan ile Hilmicem hem kendilerini koruma hakkı kazanırken, hem de isim söyleme hakkı kazandılar. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (Survivor 107. bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölüm ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Oylama sonucunda adaylar belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda ismi en fazla çıkan yarışmacı Turabi ile Hakan oldu. Büyük bir sürrpriz sonrasında Hakan'ın kendi takımı tarafından isminin yazılması sürpriz oldu.

HAKAN: "NAGİHAN'DAN BENİ YAZMASINI RİCA ETTİM"

Hakan ise oylama sonucunda, "Ben şaşırmadım. Bundan önce birçok yarışmacının karşısına kurbanlık koyun gibi yazılıyordum. Nagihan'dan beni yazmasını rica ettim. Eğer buradan gideceksek, dokunulmazlığı kazananların dışındaki herkes aday olsun ve öyle gidelim." ifadelerini kullandı. Buna göre Nagihan ile Hilmicem'e ise söyleyecek başka bir isim kalmadı. Hem Damla, hem de Anıl eleme adayı oldu. Buna göre Survivor'da bu hafta Hakan, Turabi, Anıl ve Damla'dan birisi adaya veda edecek.

ANIL: "İÇİM ÇOK RAHAT"

Hakan'ın herkesin birden aday olması üzerine Acun Ilıcalı eleme adaylarından Anıl'a söz verdi. Anıl, "Çember daraldı. Herkes şampiyonluk dışında elenme adayı. Bekleyip, göreceğiz. Dokunulmazlığı kaybetmenin stresini yaşayacağız. Belki de cezasını çekeceğiz. İçim çok rahat -ki, bu zamana kadar vermem gereken tüm mücadeleyi verdim. Kalırsam da mücadeleme devam edeceğim." ifadelerini kullandı. 

DAMLA: "ÇOK MUTSUZUM"

Damla, "Zor günler geçiriyoruz. Oyun kaybettiğiniz anda potadasınız ve gitme ihtimaliniz var. 4.5 ay emek verdi. Son 2 hafta bu sakatlık talihsizliğini yaşadığım için çok mutsuzum. Belki de burada kalabilmem için tek çare dokunulmazlık kazanmak. Ancak kendime baktığımda, eski Damla'yı görmüyorum. O da sakatlıktan kaynaklı. Diyecek bir şey yok. Sonuçlar belli. Bekleyip, göreceğiz." 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.