comScore

Survivor son bölüm İZLE (22 Haziran 2018 Cuma) - Survivor ev oyununu kim kazandı? - Survivor 22 Haziran 106. bölüm İZLE - Survivor'da kim elendi?

23 Haziran 2018, Cumartesi 00:18
Survivor son bölüm İZLE (22 Haziran 2018 Cuma) - Survivor ev oyununu kim kazandı? - Survivor 22 Haziran 106. bölüm İZLE - Survivor'da kim elendi?

Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor'da kim elendi? Survivor'da kim gitti? Survivor'da elenen yarışmacı kim? sorularına yanıt arayanlar için Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölüme dair tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde ada konseyi yaşanırken, diğer taraftan günün oyununda 4 yarışmacı ev sahibi oldu. Survivor'da ev oyununu kim kazandı ve Survivor'da kimlerr ev kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için cevaplar haberimizde. Survivor son bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölüme dair merak ettikleriniz haberimizde. 


Survivor 106. bölüm özeti


Survivor'da son bölüm olan Survivor 106. bölümünde yarışmacıların annelerine sorular soruldu ve yarışmacılar bu soruları doğru tahmin etmeye çalıştı. Doğru cevabı bulan 4 yarışmacı ev sahibi oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde ev oyununnda kazanan yarışmacılar belli oldu. Acun Ilıcalı da ev kazanan yarışmacıları ada konseyinde tebrik etti.

İŞTE EV KAZANAN YARIŞMACILAR 
HAKAN HATİPOĞLU
ANIL BERK BAKİ
TURABİ ÇAMKIRAN
NAGİHAN KARADERE ve MURAT CEYLAN ( Aynı evi )

Survivor son bölüm ada konseyi (Survivor 106. bölüm 22 Haziran 2018 Cuma)


Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümünde ada konseyinde eleme adayları Turabi, Hakan ve Murat teker teker söz aldı. Hakan ile Turabi arasındaki buzlar da eridi ve iki yarışmacı birbirlerine helallik verdi. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde haftalk performans birincileri de açıklandı. 

PERFORMANS BİRİNCİLERİ

Erkekler
1 ) Adem Kılıççı %81
2 ) Anıl Berk Baki %54

Kadınlar 
1 ) Nagihan Karadere %69

Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor son dokunulmazlık oyununda aday çıkan yarışmacılar Hakan, Murat ve Turabi arasında bundan önce yapılan büyük SMS sonucu en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı Murat Ceylan oldu. 

MURAT CEYLAN'IN SÖZLERİ

Murat Ceylan elendikten sonra son derece üzgün bir şekilde knouşma yaparken, şunları söyledi: "Çok güzel bir sezon geçirdim. 2013'te beni izleme fırsatı yakalayanlar nasıl bir yarışmacı olduğumu görmüştür. Aradan 5 sene geçtim ve başladığımız yere geldik. Biz de o süreçte hayatımızda bir yerlere gelmeye çalıştık. Survivor'daki performanslarımız hayatımızın yerlerinde, mesleğimizin bir odağı olmadı. Biz burada elimizden geleni yapmaya çalıştım. Hilmicem haricinde önceki sezondan burada tanıdığım kimse yoktu. Bir tek Hakan'dan dışarıdan merhabalaşmamız vardı. Ben buradaki tüm yarışmacıları tanıdığım için mutluyum. Kimseyle ilgili kötü düşüncem yoktur." 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"