comScore

Survivor son bölüm İZLE (21 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 105. bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

22 Haziran 2018, Cuma 00:20
Survivor son bölüm İZLE (21 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 105. bölüm İZLE - Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölümünde erkekler ve kadınlarda ödül oyununun galibi belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölümüne dair yaşananlara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kadınlar ve erkekler arasında oynanan ödül oyununun kazananı belli oldu. Survivor son bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 105. bölüm özeti haberimizde. 


Survivor 105. bölüm özeti


Survivor son bölümünde yarışmacılar yine büyük bir ödül için karşı karşıya geldi. Kadın yarışmacılardan Nagihan ile Damla arasında oynanan müsabakalarda Nagihan son haftalardaki yükselen performansını bu oyunda da devam ettirdi ve Damla'ya karşı üstünlük kurarak ödülden faydalanmaya hak kazandı. Erkeklerde ise Adem Kılıççı fırtınası yaşandı. Kuzey Kıbrıs'taki finale gitmeyi garantileyen Adem, rakiplerini mağlup ederek erkekler finaline kaldı. Adem ile Anıl ödül oyununda erkekler finalinde karşı karşıya geldiler. 

ADEM'İN SAKATLIĞI KORKUTTU

Öte yandan Adem, Murat Ceylan ile oynadığı oyunun ardından kenara gelerek dizinden problem yaşadığını doktora söyledi. Parkur esnasında dizinden rahatsızlanan ve ağrı hissettiğini söyleyen Adem'e ilk müdahaleyi doktor Metin Kuş yaptı. Ardından Adem kısa bir süre sonra dinlendikten sonra ödül oyununda erkekler finalinde Anıl'a karşı mücadele etti. 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kadın yarışmacılar arasında ödül oyununun kazananı Nagihan oldu. Erkekler finalinde ise Adem ile Anıl karşı karşıya geldi. Anıl oyunun finalinde hata yaptı ve Adem ödülün sahibi oldu. Adem ödüle Turabi'yi götürdü. Nagihan ise ödüle götürmek istediği takım arkadaşı olarak Damla'yı seçti. 

NAGİHAN'DAN MÜTHİŞ PERFORMANS - İZLEYİN>>>
 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)