comScore

Survivor son bölüm İZLE (19 Haziran 2018 Salı) - Survivor sembol oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm erkekler ve kadın sembol kazananı (19 Haziran 2018 Çarşamba)

20 Haziran 2018, Çarşamba 00:24
Survivor son bölüm İZLE (19 Haziran 2018 Salı) - Survivor sembol oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm erkekler ve kadın sembol kazananı (19 Haziran 2018 Çarşamba)

Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölüm sembol oyunu oynandı. Survivor son bölümde neler oldu? Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölüme dair tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölümünde erkekler ve kadınlar arasında sembol oyunu yarı finali oynandı. Hatırlanacağı üzere adaya Sema'nın veda etmesinin ardından kadın yarışmacı olarak sadece Nagihan ile Damla kaldı. Nagihan ve Damla arasında oynanan sembol oyunu yari finali kadar erkekler arasındaki sembol finali de nefesleri kesti. Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölüm özetine dair gelişmeler haberimizde. 
 

Survivor 103. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölümünde yarışmacılar bireysel olarak sembol yarı finalinde karşı karşıya geldi. Kuzey Kıbrıs'taki finale gidecek kişiyi belirleyecek olan sembol oyunun yarı finalinde kadınlar arasında Damle ile Nagihan karşılaştı. Nagihan, 2016'da sembol finalinde kaybettiği Damla'dan bu kez rövanşı almayı başardı ve kadınlarda finalist oldu. Erkekler arasında ise Adem ile Anıl son 2'ye kaldı. Adem ile Anıl arasında oynanan son mücadeleyi kazanan Adem, erkeklerde sembol finalisti oldu. Buna göre Adem ile Nagihan, sembol finalinde 20 Haziran 2018 Çarşamba günü karşı karşıya gelecekler. Adem ile Nagihan arasındaki oyunu kazanan yarışmacı Kuzey Kıbrıs'taki finali garantileme fırsatını yakalayacak. 

Nagihan oyunun ardından yaptığı açıklamada, "Hayırlı olsun. Yarın artık ilk finalist belli olacak. Ben aslında Hakan alır diye de düşündüm." derken, Nagihan oyun sonrasında seremonide ise mutlu olduğunu ve bu oyunun öneminin farkında olduğunu söyledi.

ANIL HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Sembol oyununa çok fazla canla başlamasına rağmen kaybeden Anıl ise oyunun ardından yaptığı açıklamada, "Alp bey, önemli olan şey elinize gelen fırsatları değerlendirmektir. Yer yer yaptım, yer yer yapamadım. Adem çok iyi oynadı bugün. Bileğinin hakkıyla kazandı. Onu tebrik ediyorum. Ayağıma fırsatlar geldi ama hepsini değerlendiremedim." diye konuştu. 

ADEM: "GÜÇLÜ OLDUĞUM İÇİN YALNIZIM"

Adem oyunun ardından galibiyeti için mutlu olduğunu söylerken, "Güçlü olduğum için yalnız olduğumu düşünüyorum. Aslında yalnız değilim. Turabi hala takımımızda ama sakatlığı nedeniyle oynayamıyor. Sema'nın gidişinin ardından benchte tek başıma kaldım. Bugün atış bana hitap etti. Karşımda güçlü yarışmacılar vardı. Kazandım, mutluyum. Yarın Nagihan ile kıyasıya bir mücadeleye çıkacağız. Onu ve herkesi tebrik ediyorum." dedi. 

MERAK EDİLEN OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)