comScore

Survivor son bölüm İZLE (18 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor'da kim elendi? Survivor 102. bölüm ödül oyununu kim kazandı? - İZLE

19 Haziran 2018, Salı 00:06
Survivor son bölüm İZLE (18 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor'da kim elendi? Survivor 102. bölüm ödül oyununu kim kazandı? - İZLE

Survivor son bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde ödül oyununu kim kazandı? diye merak edenler için Survivor son bölüm özetini derledik. Ayrıca Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde bu hafta bir veda gerçekleşti. Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde kim elendi? diye merak edenler için Sema, Turabi ve Murat Ceylan arasındaki oylama sonucu, son bölüme dair yaşananlar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde gönüllüler ve ünlüler takımlarının yarışmacıları yine bireysel olarak karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde bu kez kadınlar ve erkekler birbirleriyle karşılaştı. Survivor son bölüm ödül oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölüm özetini haberimizde derledik. 
 

Survivor 102. bölüm özeti (Survivor son bölüm 18 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkekler ve kadınlar bireysel olarak ödül oyununda mücadele etti. Bu kez kadın yarışmacılar da erkek yarışmacılar ile karşı karşıya geldi. Finale kalan isimler ise Sema ile Anıl oldu. Anıl tek canı kalmasına rağmen üst üste 4 oyun kazanarak ödülün sahibi oldu. 

Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkeklerde %57 ile performans birincisi Adem ödüle hak kazandı. %55 ile ikinci olan yarışmacı ise Anıl oldu. Kadınlarda ise yarışmacı sayısı azaldığı için %78 ile Nagihan kazandı. Hatırlanacağı üzere Damla Can bir süredir sakatlığı nedeniyle oyunlarda yer alamıyor. Nagihan bu hafta sergilediği performansla adeta parkurlarda fırtına gibi esti. 


Survivor ada konseyi (Survivor 102. bölüm 18 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde veda konseyi yaşandı. Hatırlanacağı üzere Survivor 101. bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında Sema, Murat ve Turabi aday olmuştu. Dokunulmazlık sembolünü alan yarışmacılar ise kadınlarda Nagihan, erkeklerde Adem oldu. Sema, Murat ve Turabi arasındaki eleme konseyi öncesinde Turabi ile Hakan arasında tartışma yaşandı. Turabi, "Sakatlığımdan dolayı oynamadığım bir oyun yüzünden beni yazdılar ve bu durum canımı sıkıyor. Görüşlerine saygı duyuyorum ama ben düşmanım bile olsa eğer sakatsa yazmazdım." dedi. Hakan ise, "Biz seni sakat olduğun için yazmadık. Takımımızı korumak adına yazdık. Senin bunu anlaman gerekiyor." şeklinde yanıtını verdi. 

KİM ELENDİ?

Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde bu hafta adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Hakan, Sema ve Turabi arasında halk oylaması sonucunda en az oyu alan Sema adaya veda etti.

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.