comScore

Survivor son bölüm İZLE (17 Haziran 2018 Pazar) - Survivor'da kim aday oldu? (17 Haziran) - Survivor son bölüm kadınlar ve erkeklerde dokunulmazlığı kim kazandı?

18 Haziran 2018, Pazartesi 00:17
Survivor son bölüm İZLE (17 Haziran 2018 Pazar) - Survivor'da kim aday oldu? (17 Haziran) - Survivor son bölüm kadınlar ve erkeklerde dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümde kimler aday oldu? Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son dokunulmazlık oyunu erkeklerde kim kazandı? Survivor son bölüm son dokunulmazlık oyunu kadınlarda kim kazandı? İşte Survivor 101. bölümünü izleyemeyenler, Survivor son bölüme dair bu sorulara yanıt aradı. Tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümü izleyemeyenler ve Survivor son bölüm erkekler ve kadınlarda dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölüm özetini derledik. 


Survivor 101. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde erkekler ve kadınlar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'ın bireysele dönmesinin ardından gönüllüler ve erkekler takımları arasında dokunulmazlık dışında ödül oyunları da bireysel olarak oynanıyor. Geçtiğimiz hafta Merve Aydın'ın adaya veda etmesinin ardından bu hafta kimin veda edeceği merak konusu. 

Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde erkekler arasındaki dokunulmazlık oyununda finale kalan isimler Hakan ve Adem oldu. Ancak Adem, Hakan karşısına daha fazla oyun kazandığından 3 canlı avantajlı çıktı ve bu avantajını iyi kullanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. 

NAGİHAN KARADERE FIRTINASI
Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde ise kadınlar arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Nagihan Karadere fırtınası devam etti. Son günlerde Sema'ya karşı ciddi bir üstünlük kuran Nagihan, dokunulmazlık oyununda da 5'te 5 yaparak kolyenin sahibi olmayı başardı. 


Survivor 101. bölüm ada konseyi (Survivor son bölüm ada konseyi)


Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde ada konseyinde ise adaylar belli oldu. Gönüllüler takımı yarışmacılarından Nagihan haricindeki diğer herkes Turabi'nin ismini yazarken, Nagihan ise kardeşi olduğu gerekçesiyle Turabi'nin ismini yazmayıp Sema'nın adını verdi. Ada oylamasına göre ismi en çok çıkan yarışmacı Turabi aday oldu. Diğer adayları ise dokunulmazlığın sahibi olan Adem ile Nagihan belirledi. Adem ise Murat'ın ismini verirken, Nagihan ise Sema dedi. Dolayısıyla bu hafta Murat, Turabi ve Sema arasındaki yarışmacılardan biri adaya veda edecek. 

TURABİ: "ACİLEN OYNAMAM LAZIM"

Eleme adaylarından Turabi, ada konseyinde "Söyleyecek bir şeyim yok. Oyunlarda oynayamıyorum. İnşallah düzelirim ve kendimi korumak için oynarım. Metin Kuş'u bekliyorum. Oynar raporu ver bana. Acil oynamam lazım." diye konuştu. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.