comScore

Survivor son bölüm izle (16Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 17. Haziran 100. bölüm İZLE - Survivor son ödül ve sembol oyununu kim kazandı?

17 Haziran 2018, Pazar 00:20
Survivor son bölüm izle (16Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 17. Haziran 100. bölüm İZLE - Survivor son ödül ve sembol oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölüm yayınlandı. Survivor 100. bölümde iletişim ödülü ve sembol oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölüm özeti ve Survivor 100. bölüm ödül oyunu videosu haberimizde. Survivor'ın bireysele dönmesinin ardından Survivor 100. bölümde yaşananlara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları yine bireysel olarak ödül oyununda mücadele ettiler. Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölüm özetini haberimizde derledik. 


Survivor 100. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları bireysel olarak iletişim oyununda karşı karşıya geldiler. İletişim oyununda erkekler arasında yine kıyasıya bir mücadele yaşanırken, iletişim oyununda erkeklerde galip gelen Hilmicem oldu. Kadınlarda ise yine Sema ve Nagihan karşı karşıya geldi. Nagihan son dönemde Sema'ya karşı üstünlüğünü ödül oyununda da devam ettirdi ve kazanan taraf oldu. 

Günün ikinci mücadelesinde ise ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu kez Kıbrıs sembol oyununda karşılaştılar. Erkekler arasındaki mücadelede son ana kadar müthiş bir performans sergileyen Anıl, sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Nagihan ile Sema arasındaki rekabet son oyuna kaldı. Nagihan son oyunda Sema'yı mağlup ederek kadınlarda sembolün kazananı oldu. Sema oyun sonrasında, "Atışlarda yine başarılı olamadım. Son ana gelince kitleniyorum ve uzun zamandır yaşadıklarımı tekrar yaşadım. O his yaratılıyor bende. Benim hissim bu." dedi. 

NAGİHAN 3. SEMBOLÜNÜ KAZANDI

3. sembolünü kazanan Nagihan, oyunun ardından yaptığı açıklamada, "3. sembolüm oldu ve çok mutluyum. Ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Önemli olan kızlarda birinci olup, erkeklerin birincisiyle mücadele etip Kıbrıs'ı garantilemek. Avantajlı olduğumu düşünüyorum. İnşallah Kıbrıs'a giderim." diye konuştu. 

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)