comScore

Survivor son bölüm İZLE (14 Haziran 2018 Perşembe) Survivor Newyork ödülünü kimler kazandı? Survivor Newyork ödülüne kimler gitti? Survivor 98. bölüm İZLE

15 Haziran 2018, Cuma 00:22
Survivor son bölüm İZLE (14 Haziran 2018 Perşembe) Survivor Newyork ödülünü kimler kazandı? Survivor Newyork ödülüne kimler gitti? Survivor 98. bölüm İZLE

Survivor son bölümü yayınlandı. Survivor'ın 14 Haziran 2018 Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılar önce Kuzu Tandır için mücadele ettiler. Günün diğer ödül oyununda ise bu sezonun en büyük ödülü olan Newyork oyunu için yarışmacılar kıyasıya rekabet ettiler. Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm Newyork ödülünü kim kazandı? Survivor'da Newyork'a kimler gitti? diye merak edenler için Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm özetini haberimizde derledik. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölümünde yarışma bireysele döndüğü için ünlüler ve gönüllüler takımında mücadele edenler, erkekler ile kadınlar olarak ayrı ayrı New York ödülü için kıyasıya rekabet ettiler. Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölümü haberimizde derledik. Aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm ödül oyunu videosuna yiner haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Survivor 98. bölüm özeti (Survivor 14 Haziran New York ödülü)


Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm özetinde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak New York ödülünde karşı karşıya geldi. Turabi ve Damla'nın sakatlıkları nedeniyle yer almadıkları oyunda kadınlarda Nagihan ile Sema karşılaştı. Sema, Nagihan karşısında parkurlarda önde gelmesine rağmen atışlarda başarılı olamadı. Nagihan, Sema karşısında da 4 oyunu kazanınca kadınlarda New York ödülü biletini alan yarışmacı oldu. 

New York ödülünde erkekler arasında yapılan mücadelede ise Hakan Hatipoğlu fırtınası yaşandı. Erkekler arasındaki mücadeleye ilk veda eden isim Murat oldu. Hakan ise rakipleri karşısında üst üste aldığı galibiyetlerin ardından Hilmicem, Adem ve Anıl'ın canlarını azalttı. Oyunun sonunda galip gelen Hakan Hatipoğlu, Newyork ödülünde bileti alan bir diğer yarışmacı oldu. Hakan Hatipoğlu erkekler finalinde Anıl'ı da mağlup etmeyi başardı. 

NEW YORK ÖDÜLÜNE HANGİ YARIŞMACILAR GİTTİ?

Acun Ilıcalı Survivor'ın bireysele döndüğünü açıklamasının ardından Survivor'da ödülü kazanan yarışmacılar, belirli sayıda istedikleri kişilerin ödülden faydalanmasını sağlayacaktı. Buna göre Hakan yanına Murat'ı aldı. Nagihan ise Hilmicem'i götürdü. 

KUZU TANDIR ÖDÜL OYUNU İÇİN YARIŞTILAR

Newyork ödülünden önce yarışmacılar Kuzu Tandır için mücadele ettiler. Bu oyunda Sema ile Nagihan arasında sinirler gerilirken, kadınlarda kazanan isim Nagihan oldu. Erkeklerde ise yaşanan kıyasıya mücadelenin ardından Kuzu Tandır ödülünde en fazla canı olarak oyunu bitiren yarışmacı Hilmicem oldu. 

NEW YORK ÖDÜLÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)