comScore

Survivor son bölüm İZLE (13 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor' 13 Haziran kim elendi? Survivor 13 Haziran 97. bölüm İZLE

14 Haziran 2018, Perşembe 00:13
Survivor son bölüm İZLE (13 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor' 13 Haziran kim elendi? Survivor 13 Haziran 97. bölüm İZLE

Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kim elendi? Survivor'a kim veda etti? sorusuna yanıt arayanlar dışında Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüm özetini derledik. Öte yandan Survivor 97. bölümünde ada konseyinde eleme adayları Hakan, Merve Aydın ve Sema teker teker söz aldı. Acun Ilıcalı da 3 yarışmacı hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüm yayınlandı. Survior son bölüm olan Survivor 97. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyunu oynandı. Survivor Anlat Bakalım oyununda ise ünlüler ve gönüllüler olarak yemek ödülünde eğlenceli dakikalar yaşadı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde diğer tarafta ada konseyi yaşandı. Survivor son bölümde kim elendi? sorusuna yanıt arayanlar internet ortamında Survivor'da Merve elendi mi? Survivor'da Sema elendi mi? Survivor'da Hakan elendi mi? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 97. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler Anlat Bakalım oynadı. Anlat Bakalım oyununda birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanırken, ünlüler ödülü 10'a 7 kazanarak yemeğin sahibi oldu. Öte yandan Survivor son bölüme damga vuran diyaloglar da yaşandı. Hilmicem, Sema, Adem ve diğer yarışmacılar bu sezon Survivor'da yaşadıklarını anlattı. Hilmicem çok bunaldığını söylerken, Sema ise buranın çok zor yarışma olduğunu, dışarıdan göründüğü gibi olmadığını ve yaşanan agresifliklerin umarım anlayışla karşılandığını söyledi. Adem ise özellikle Turabi ile yaşadıkları kavgada her iki tarafın yaptıkları hatalardan bahsetti. 
 

Survivor 97. bölüm ada konseyi (Survivor 13 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde ada konseyinde eleme adayları Merve, Sema ve Hakan söz alarak açıklamalarda bulundu. 

Sema: "Survivor'ın en güze anını yaşıyoruz. Bu konuşmalar çok güzel. Ben çok konsey gördüm ve çok güzel konuşmalardı Acun bey. Hepimiz adına gurur duydum. Hepimize çok şeyler kattı Survivor. Hepimiz de gerçekten buraya bir şeyler vermişiz diyebiliyorum. Ben de bir şey verdiysem eğer çok mutlu oldum. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Ben sinirlendiğim zaman kendimi tanıyamıyorum, bazen kendimi sevmiyorum ama sempatik tarafım göründüyse ne mutlu bana." 


Merve Aydın: "Çok değişik ve karmaşık duygular içindeyim. Konuşmalarınız için size teşekkür ediyorum Acun bey. İlk Survivor benim için bambaşkaydı. O zaman yeniydi ve hiçbir şey bilmiyordum. İkinci Survivor'da ise sanki hiç gitmemiş gibiydim. Üçüncü Survivor gerçekten çok zormuş. Ben burada yer almaktan hep mutlu oldum. Dışarıdan belkİ Survivor daha kolay görünüyor olabilir. Marcus arkadaşımız vardı ilk hafta. Deniz, kum, güneş, yemekler güzel görünüyor demişti. Belki sinirli ve agresif anlarımız oluyor, bu doğru. Ancak biz burada çok zor bir psikolojide yarışıyoruz ve sevdiklerimizden uzaklaşıyoruz. Hasret yaşıyoruz ve bundan dolayı agresif davranıyoruz. O yüzden şunu söylemek istiyorum -ki, biz normal hayatlarımızda çok eğlenceli insanlarız. Burada kazanma hırsının olduğu yerde agresifleşiyoruz."

Hakan: "Survivor çok güzel bir hayat dersi. Burada 100 günde aldığımız dersi, kendi hayatıımzda büyük bir tecrübe olarak kullanacağız. Bu programn ve fırsatın içinde olmak benim için çok güzel. Şu anda çok heyecanlıyız. Gerçekten artık bundan sonra zor potalar ve eşleşmeler bekliyor bizi. Artık kim giderse, kalanlar da üzülecektir. Hakkımızda hayırlısı olsun." 
 

Survivor'da kim elendi? (Survivor son bölüm 13 Haziran 2018 Survivor ada konseyi)


Survivor 97. bölümünde Acun Ilıcalı elenen yarışmacıyı açıkladı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde eleme adayları Merve, Hakan ve Sema arasında halk oylaması sonucunda en az oyu alan yarışmacı Merve Aydın adaya veda etti. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.