comScore

Survivor son bölüm İZLE (12 Haziran 2018 Salı) - Survivor 12 Haziran 96. bölüm İZLE - Survivor'da kimler aday oldu? Survivor bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

13 Haziran 2018, Çarşamba 00:14
Survivor son bölüm İZLE (12 Haziran 2018 Salı) - Survivor 12 Haziran 96. bölüm İZLE - Survivor'da kimler aday oldu? Survivor bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümde bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kim aday oldu? Survivor'da kimler aday oldu? Survior son bölüm olan Survivor 96. bölüm özeti ve diğer detaylar haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümünde yarışma bireysele dönüştü. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarının artık bireysel olarak yarışacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Buna göre dokunulmazlık oyununda tüm yarışmacılar birbirleriyle bireysel olarak mücadele etti. Erkekler ve kadınlar arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda büyük heyecan yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Survivor son bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survior 96. bölüm dokunulmazlık oyunu videosu haberimizin devamında. 


 

Survivor 96. bölüm özeti (Survivor 12 Haziran Salı son bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümünde erkekler ve kadınlar arasında bireysel olarak mücadele etti. Turabi ve Damla'nın sakatlıkları nedeniyle mücadele edemediği oyunda erkekler arasında Adem, Anıl, Hilmicem, Murat ve Hakan mücadele etti. Erkeklerde ilk elenen Hakan, sonra elenen ise Murat oldu. Adem, Hilmicem ve Anıl arasında son 2'ye kalan yarışmacılar Adem ile Anıl oldu. Ancak Adem üst üste aldığı oyunların verdiği avantajla Anıl'ı da yenerek erkeklerde dokunulmazlığın sahibi oldu. Kadınlarda ise Damla'nın sakatlığı nedeniyle mücadele edemediği oyunda dokunulmazlığa ilk veda eden isim Sema oldu. Nagihan ile Merve Aydın arasındaki mücadeleler ise nefes kesti. Merve Aydın, Nagihan'ın canını 1'e indirmesine rağmen Nagihan üst üste aldığı iki sayı ile kadınlarda dokunulmazlığın sahibi oldu. 
MERVE AYDIN'IN ŞANSSIZLIK İSYANI

Survivor 2015'in finalistlerinden Merve Aydın bu sezon üst üste yaşadığı sakatlıklardan dolayı geçirdiği şanssız döneminin ardından bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası yaptığı açıklamada, "Şans bu sezon çok fazla bana gülmedi. Bireysel oyunda kazanmak isterdim ama nasibimde yokmuş. Nagihan kazandı, onun nasibinde varmış. Kendisini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Survivor son bölüm kimler eleme adayı oldu? (Survivor 12 Haziran Salı son bölüm)


Survivor son bölüm ada konseyinde yarışmacılar oylamada bulundu. Adem ve Nagihan'ın dokunulmaz olduğu konseyde oylama sonucunda ünlüler takımının yarışmacıları Gönüllüler takımından Hakan'ın adını çıkardı. Gönüllüler takımı ise Merve ve Sema'yı aday çıkardı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.