comScore

Survivor son bölüm İZLE - (11 Haziran 2018 Pazartesi) Survivor 11 Haziran son ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da kim elendi? Survivor'da kim gitti?

12 Haziran 2018, Salı 00:06
Survivor son bölüm İZLE - (11 Haziran 2018 Pazartesi) Survivor 11 Haziran son ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da kim elendi? Survivor'da kim gitti?

Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm özetini derledik. Ayrıca Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm ödül oyunu videosu ve Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ada konseyinde yaşananlara, Survivor'da kim elendi? Survivor'da kim gitti? sorusuna haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor son bölümünde ödül oyunu dışında ünlüler ada konseyi yaşandı. Survivor ünlüler takımında Turabi, Mustafa Kemal ve Merve Aydın olmuştu. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümün ödül oyununu izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Survivor 95. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı son haftalarda üst üste kaybedilen ödül oyunlarından sonra bu kez daha hırslı bir şekilde sahaya çıktı. Ünlüler takımında özellikle Mustafa Kemal'in yıldızlaştığı oyunda gönüllüler karşısında alınan galbiiyetle ödülün sahibi ünlüler oldu. Ünlüler Mavi turla ödülün tadını doyasıya çıkardı. Günün ikinci ödül oyunu ise büyük bir konserdi. Konser ödülünde ise son oyunda Mustafa Kemal ile Hakan arasında ciddi bir tartışma çıktı. Bu esnada Merve Aydın'ın Hakan'a yanlış yaptın demesi üzerine sinirlenen Hakan, Merve Aydın'a yönelik, "2015'teki Merve'ye saygı duyuyorum ama bu sene sadece Survivor'ı karıştırmaya gelmiş ifadelerini kullandı." Merve Aydın ise Hakan'a cevap vermeyi reddetti. Hakan'ın ödül oyunundaki gergin tavırları ada konseyine de taşındı.
ACUN ILICALI'DAN HAKAN'A UYARI

Acun Ilıcalı ise Mustafa Kemal'in üzerine yürüyen Hakan'ı bundan önceki olayları da dahil ederek ciddi bir şekilde uyardı ve Hakan'ın kırmızı çizgiyi geçtiğini söyledi. Hakan ise oyun sonrasında Mustafa Kemal'in üzerine giderek yaptığı hareketten dolayı özür dilerken, rakibin kutularına doğru top atmasında ise hatalı olmadığını söyledi. 

Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm ödül oyununu izlemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm özetini çıkardık. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölüm ödül oyunu videosuna haberimizin devamındaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor ada konseyinde kim elendi? (11 Haziran 2018 Pazartesi)


Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ada konseyinde eleme gecesi yaşandı. Mustafa Kemal, Turabi ve Merve Aydın arasında halk oylamasına en az oyu alan Mustafa Kemal adaya veda eden yarışmacı oldu. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.