comScore

Survivor son bölüm İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor kim aday oldu? Survivor 10 Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 94. bölüm (İZLE)

11 Haziran 2018, Pazartesi 00:11
Survivor son bölüm İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor kim aday oldu? Survivor 10 Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 94. bölüm (İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümü yayınlandı. Survivor 94. bölümünde sembol ve baraka oyunlarının dışında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölüm özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde ünlüler ve gönüllüler üç oyunda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde günün ilk oyununda kadınlar sembol finalinde karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde günün ikinci oyununda ise baraka oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde günün son oyunu ise dokunulmazlık oyunuydu. Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor 94. bölüm sembol oyunu (10 Haziran 2018 Pazar)


Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümde ünlüler ve gönüllüler takımlarının kadın yarışmacıları Nagihan, Damla, Merve Aydın ve Sema sembol finalinde karşı karşıya geldiler. Yarı final ilk oyununda Sema ile Nagihan karşılaştı. Nagihan rakibini 2 oyunda da mağlup ederek finale yükseldi. Yarı finalin diğer ayağında ise Merve Aydın ile Damla karşılaştı. Damla ilk oyunu kazandı. İkinci oyunda Merve Aydın sakatlanmasına rağmen rakibini mağlup etti. 1-1'in ardından final turunda ise Damla son oyunu kazanarak finalde Nagihan'ın rakibi oldu. Damla finalde Nagihan'ı mağlup ederek sembol oyununun kazananı oldu. 


 

Survivor 94. bölüm özeti (Dokunulmazlık oyunu 10 Haziran 2018 Pazar)


Survior son bölüm olan Survivor 94. bölümünde ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler son haftalardaki kötü gidişata dur demek için sahaya çıktı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununa 2-0 önde başlamasına rağmen peş peşe yenilgilere engel olamadı. Gönüllüler 2-0'dan geri dönüş yaparak oyuna ağırlığını koydu ve 10'a 5 kazandı. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (10 Haziran 2018 Pazar)


Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde ada konseyinde ünlüler takımında Turabi ve Mustafa Kemal'in aday, Adem'in ise bireysel dokunulmazlığa sahip olmasından dolayı geriye Sema ve Merve aday olarak kaldı. Ada oylamasında ismi en fazla çıkan yarışmacı Merve Aydın 3. aday oldu. Buna göre Mustafa Kemal, Turabi ve Merve Aydın'dan birisi yarışmaya veda edecek. 
DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
SEMBOL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)