comScore

Survivor son bölüm fullİZLE - 28 Mayıs 2018 (Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı?

29 Mayıs 2018, Salı 00:20
Survivor son bölüm fullİZLE - 28 Mayıs 2018 (Survivor son bölüm sembol oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümüne Adem ile Turabi kavgası damga vurdu. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde oynanan ödül ve sembol oyununun yanı sıra Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümün özetine, ada konseyindeki konuşmalara dair tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölümü izle! Survivor son bölümü olan Survivor 83. bölümünde ünlüler ve gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ardından Survivor son bölümü olan Survivor 83. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak sembol oyununda mücadele ettiler. Survivor son bölümü izlemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölüm özeti ve Survivor son bölüm ödül oyunu videosu, Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölüm sembol oyunu videosu haberimizin devamında. 
 

Survivor 83. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları önce ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Her zaman olduğu gibi yine kıran kırana geçen ödül oyununnda ünlüler takımı gönüllüler takımını mağlup ederek ödülün sahibi oldu. Ünlüler takımı kazandıkları ödülün ardından bu mutluluğu doyasıya yaşadılar. 

KIBRIS SEMBOL OYUNU 
Survivor son bölümü olan Survivor 83. bölümünde bu kez ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu kez sembol oyununda karşı karşıya geldiler. Sembol oyununu kim kazandı? diye merak edenler için kıyasıya bir yarışta geçen Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde sembol oyununda erkeklerde kazanan isim Turabi oldu. Kadınlarda ise sembol oyununu Merve Aydın kazandı. Ancak sembol oyununa daha ziyade Adem, Turabi ve Nagihan arasındaki gerilim damga vurdu. Adem, Turabi kavgası Sembol oyununda da devam ederken, Turabi kendisine "Dövüşçü değilsin?" diyen Adem'e sert tepki gösterdi ve bu konuyu Acun Ilıcalı konseye taşıdı. İşte ada konseyinde Turabi ve Adem'in yaptığı açıklamalar:TURABİ NELER SÖYLEDİ?

Ben bu aşağılmayı 2014'ten beri yaşıyorum. Hayalim olan dansla dalga geçmek bana göre saçmalık. Çünkü o benim hayalim, işimdi. Ancak bir önceki boş seslere ve bundan sonraki boş sesler için konuşuyorum. Ben hiçbir zaman Türkiye'nin en iyi dövüşçüsüyüm demedim. Ben buraya dövüşçü olduğum için gelmedim. Dansçı olduğum için geldim ve bu yüzden Yeteneksizsiniz programına katıldım. Ben dans ettiğim için sevinç gösterilerini buldum. O yüzden gurur duyuyorum. Hiçbir şekilde bununla ilgili utanmıyorum. Çünkü bu benim hayalimdi. 

ADEM NELER SÖYLEDİ?

Turabi çok güzel çalışmış. Edebiyatını da yaptı. Her konseyden önce 1-2 saat çalışır, takdir ediyorum. Ben kimsenin mesleğiyle dalga geçmem. Ancak birisi bana belden aşağı vurursa, ben de cevabını veririm. Kendisine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapıyorsan, taşlanınca şikayet etmeyeceksin. Ben daha önce bir rahatsızlığımı Nagihan'a düzgün bir şekilde söyleyince kendisi ucuz kahramanlığa kalktıştı. Burada herkes kendini koruyabilir, kendini ifade edebilir. Ben Nagihan ile gayet iyi konuşuyordum. Turabi bizi burada bir hiçmiş gibi görüyor. Ben bu olayda kesinlikle çukurun içine çekilen taraftım. İkimiz de hatalıyız. 
 

Survivor son bölümünde kim elendi? (28 Mayıs 2018 Pazartesi)


Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt buldu. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ilkini ünlüler, ikincisini ise gönüllüler kazandı. Buna göre Yağmur, Hakan, Mustafa Kemal ve Turabi eleme adayları oldu. Acun Ilıcalı ise ada konseyinde adaya kimin veda ettiğini açıkladı. Acun Ilıcalı bundan önce yapılan büyük oylama sonucunda adaya veda eden yarışmacıyı açıkladı. Bu hafta Survivor'da adaya veda eden yarışmacı gönüllüler takımından Yağmur oldu. 

SEMBOL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"