comScore

Survivor son bölüm full tek parça İZLE (7 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 7 Haziran 91. bölüm ödül oyununu kim kazandı? (İZLE)

08 Haziran 2018, Cuma 00:12
Survivor son bölüm full tek parça İZLE (7 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 7 Haziran 91. bölüm ödül oyununu kim kazandı? (İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölüm özetine ve aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümü izlemek için gerekli bilgiler haberimizde. Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyunlarında kıyasıya mücadele ettiler. 

FutbolArena - Survivor son bölümü olan Survivor 91. bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünü izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümde ödül oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt bulmak için Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölüm özetini derledik. 


Survivor 91. bölüm özeti (7 Haziran 2018 Perşembe Survivor son bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümde ünlüler ve gönüllüler günün ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan takımın ada dışında keyifli bir gün geçireceği oyunda kelimenin tam anlamıyla ünlüler fırtınası esti. Son dönemde ödül oyunlarında şanssız olan ünlüler takımı bu şanssızlığını kırdı ve farklı bir skorla galip geldi. Ünlüler takımı kazandıkları oyunun ardından ada dışına çıkacakları için çok mutlu olduklarını söyledi. Özellikle Merve Aydın son dönemde yaşadıkları psikolojik sıkıntıdan dolayı bu ödülün kendilerine çok iyi geldiğini söyledi. 

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN MERVE AYDIN HAKKINDA OLAY SÖZLER

Hakan Hatipoğlu ise kaybettikleri oyunun ardından iyi motive olamadıklarını söylerken, adaya döndüklerinde Damla ile yaptıkları sohbette Merve Aydın'ın oyun seçtiğini söyledi. Hakan Hatipoğlu ada röportajında ise, "Karşı tarafın zayıf halkası Merve Aydın umarım bir an önce iyileşir, zira Merve Aydın'ın oynadığı oyunlarda 1-2 sayı garanti alıyoruz. Bu da bizim lehimize." ifadelerini kullandı. 

GÜNÜN İKİNCİ ÖDÜL OYUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMININ

Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünde günün ikinci ödül oyununu ise gönüllüler kazandı. Bu oyuna ise Murat ve Hakan damga vurdu. Murat ve Hakan 4'te 4 yaptıkları oyunun yıldızı oldular. Gönüllüler takımı böylelikle Mor oda ödül oyununu kazandıktan sonra bu ödülün tadını çıkardılar. 

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.