comScore

Survivor son bölüm full İZLE - (31 Mayıs 2018 Perşembe) - Survivor 85. bölüm ödül oyununu kim kazandı?

01 Haziran 2018, Cuma 00:12
Survivor son bölüm full İZLE - (31 Mayıs 2018 Perşembe) - Survivor 85. bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor son bölüm 85. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm ödül oyunlarını izlemek ve Survivor son bölüm ödül oyununu kimin kazandığına dair sorulara yanıt almak için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölümü yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ünlüler ile gönüllüler ödül oyunlarında karşı karşıya geldi. Ayrıca Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ada konseyinde büyük SMS heyecanı yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölüm özetini ve aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölüm ödül oyununu izlemek için haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Survivor 85. bölüm özeti (31 Mayıs 2018 Perşembe)


Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımları ödül oyunlarında karşı karşıya geldiler. Günün ilk ödül oyunu baraka oyunuydu. Ünlüler son dönemde hiç kazanamadıkları ve uzun süredir yataklı adaya ulaşamadıkları bu oyuna hırslı gelmelerine rağmen kaybettiler. 8-1 yenik durumda düştükleri oyunda durumu 8-6'ya getiren ünlüler, daha sonra 7-9 mağlup duruma düştü ve devamında 10'a 7 kaybettiler. Günün ikinci oyununda ise yine iki takım ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı bu kez daha iyi başladılar ve 3-0 öne geçti. Ancak 3-0'dan sonra gönüllüler takımı atak yaptı ve skor 3-2 oldu. 3-2'nin ardından ünlüler takımı yeniden oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-5'e getirdi. 8-5'ten sonra ise gönüllüler takımından muhteşem bir dönüş geldi ve gönüllüler oyunu 10'a 8 kazandı

ADA KONSEYİNDE BÜYÜK SMS HEYECANI

Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ise ada konseyinde büyük sms heyecanı başladı. Yarışmacılar için Dominik'te son kez oylama yapılacağını açıklayan Acun Ilıcalı, bundan sonra Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale doğru hızlandırılmış çekimlere başlanacağını duyurdu. Ada konseyinde yarışmacılar tek tek söz alarak kendilerini ifade etti. Ünlüler takımında ise özellikle geçtiğimiz günlerde kaybedilen İstanbul ödül oyununun burukluğu yaşandı. Acun Ilıcalı'nın tek tek söz verdiği yarışmacılar kendilerini izleyicilere ifade etti. 

ÜMİT KARAN'DAN GALATASARAY SÖZLERİ

Öte yandan ünlüler takımı yarışmacısı ve aynı zamanda eski GalatasarayIı Ümit Karan, geriye dönüp bakmanın fayda getirmeyeceğini söylerken, "Bundan sonra önümüze bakmamız lazım. Ben de İstanbul ödülü kazanıp ailem ve oğlumla görüşmek isterdim ama olmadı. Yine çok şükür ki, ailemin iyi olduğunu öğrendim. Ayrıca aşık olduğum takım Galatasaray'ın şampiyon olduğunu öğrendim. Bundan daha güzel haberler veremezdiniz bana." diye konuştu. 

SON ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

BARAKA OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)