comScore

Survivor son bölüm full İZLE (3 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 3 Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

03 Haziran 2018, Pazar 23:55
Survivor son bölüm full İZLE (3 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 3 Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşıya geldi. Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve aynı zamanda Survivor'da kim aday oldu? diye merak edenler için Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm özeti ve Survivor 88. bölüm dokunulmazlık oyunu videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölümü izlemeyenlenler için Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm özetini haberimizde derledik. Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm özeti, Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı? ve diğer taraftan Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm videosu, Survivor 88. bölüm dokunulmazlık oyununu izlemek için detaylar haberimizde. 


Survivor 88. bölüm özeti


Survivor 88. bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce sembol oyununda karşı karşıya geldiler. Erkekler sembol oyununda finale kalan isimler Anıl ile Hilmicem oldu. Anıl ile Hilmicem'in finale kalmasının ardından iki yarışmacı arasında kıyasıya devam eden sembol finalini kazanan isim Anıl oldu. Günün diğer oyununda ise ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunda ise tam anlamıyla ünlüler fırtınası esti. Oyunun başından beri rakiplerie karşı üstünlüğünü kabul ettiren ünlüler, 10'a 2 gibi farklı bir skorla galip gelerek ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI NAGİHAN KAZANDI

Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Nagihan oldu. Nagihan bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından takım için en doğru kararı vereceğini söylerken, Kıbrıs finaline tamamiyle Gönüllüler takımı gitmek istediklerini söyledi.

İLK ADAY HAKAN HATİPOĞLU 

Gönüllüler konseyinde oylama sonrasında ilk aday Hakan Hatipoğlu oldu. Hakan aday çıkmasının ardından, "Bekliyordum. Adaylar arasında karşı taraftan Ümit Karan'dan korkuyorum. Turabi'den korkmuyorum. Ümit Karan'dan futbolcuyken de korkardım. Nagihan'ın çıkaracağı diğer adayı bekliyorum ve burada kalmak istiyorum. Kıbrıs'a gitmek için performansımı da arttırmak en büyük hedefim." dedi. 

Diğer eleme adayını ise bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan söyledi. Nagihan bu konseyde Damla'nın adını verdi. 

Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölümünde dokunulmazlık oyununu izlemek için Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölüm dokunulmazlık oyunu videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.