comScore

Survivor son bölüm full İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor'da kimler aday oldu? - Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

21 Haziran 2018, Perşembe 00:17
Survivor son bölüm full İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor'da kimler aday oldu? - Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümde dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm özeti, Survivor son bölüm olan ada konseyinde yaşananları haberimizde derledik. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde eleme adayları belli oldu. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günlerdir Turabi'nin sakatlığı hakkında bilgi bekleyen Turabi ve Turabi fanları için Acun Ilıcalı ada konseyinde açıklama yaptı. Survivor son bölüm dokunulmazlık oyunu ve Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüme dair tüm gelişmeler haberimizde. 
 

Survivor 104. bölüm özeti 


Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk mücadelesinde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldi. Sembol oyununda erkeklerin birincisi Adem ile sembol oyununda kadınların birincisi olan Nagihan arasındaki mücadelenin kazananı belli oldu. Son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Adem, Nagihan karşısında galip gelerek Kuzey Kıbrıs'taki büyük finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Adem, oyunu kazanmasının ardından kendisini sevenleri bu süreçte rahatlattığı ve onlara SMS yükü bindirmediği için mutlu olduğunu söyledi. Nagihan ise Adem'i tebrik ederek, bundan sonra diğer yol olan dokunulmazlık oyunlarını kazanarak Kıbrıs'a gitmek istediğini söyledi. 

Survivor'da kimler eleme adayı oldu? (Survivor 104. bölüm 20 Haziran 2018 Çarşamba)

Survivor ada konseyinde ise bireysel dokunulmazlığın ardından eleme adayları belli oldu. Gönüllüler takımında Nagihan hariç diğer yarışmacılar Turabi'nin ismini verdi. Adem ve Turabi ise Hakan'ın adını verdi. Buna göre en fazla oyu alan Turabi, ilk eleme adayı oldu. İkinci ve üçüncü adayı Anıl ile Nagihan söyledi. Nagihan, Murat'ın adını verdi. Anıl ise eleme adayı olarak Hakan'ı söyledi. 

Turabi eleme adayı olmasının ardından "Söyleyecek hiçbir şey yok. Oyunlarda kendimi savunamıyorum ve sürekli kurbanlık koyun gibi adayım. Aday olmaya devam edeceğim." diye konuştu. Anıl'ın eleme adayı olarak ismini verdiği Hakan ise, "Bunu bekliyordum. Bu saatten sonra böyle şeyler olacaktır. Anıl'ın kararına saygı duyuyorum. Halkın takdirine bırakıyorum." dedi. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.