comScore

Survivor son bölüm full İZLE - (2 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

03 Haziran 2018, Pazar 00:07
Survivor son bölüm full İZLE - (2 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor son dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölümde adeta nefesler tutuldu. Ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına kaldı. Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölüm özetine dair merak edilenler dışında Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölüm son dokunulmazlık oyununu izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölümde ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunundan önce ise Survivor son bölüm olan Survivor 87.bölümde kadınlar sembol oyunu oynandı. Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölüm özetini okumak, Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 


Survivor 87. bölüm özeti


Survivor 87. bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında kadın yarışmacıları önce sembol oyununda karşı karşıya geldi. Nagihan, Sema, Damla ve Merve arasında oynanan sembol oyununda Nagihan ile Damla sembol finaline kalan yarışmacılar oldu. Sembolün sahibi ise Nagihan oldu. 

Dokunulmazlık oyunu ise tam anlamıyla nefesleri kesti. Ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım da hiçbir zaman skor farkını açamadı. Gönüllüler takımının 9-7'ye getirerek ilk kez 2 sayı farkla öne geçtiği andan sonra ünlüler takımı peş peşe Adem ve Sema'yla 9-9'a getirdi. Bayrak yarışında ise ünlülerden Turabi - Merve, gönüllüler takımından Damla ile Hilmicem çıktı. Kazanan taraf gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise kaybedilen dokunulmazlık oyunu büyük bir üzüntü yaşarken, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Mustafa Kemal oldu. 
KONSEYDE ADEM - TURABİ GERGİNLİĞİ

Ada konseyinde ise oylamaya geçmeden önce Adem söz hakkı istedi ve geçtiğimiz günlerde Turabi ile yaşadığı tartışmaya değindi. Turabi de söz hakkı alınca Adem ile Turabi arasındaki gerilime Acun müdahale etti. Hakan'ın dahil olması ve Hakan'ın "Turabi'yi bu konuda eleştirmesi" üzerine Turabi, "Benim olduğum yere ismini yazmasın." diyerek cevap verdi. 


 

Survivor'da kim eleme adayı oldu? (1 Haziran 2018 Cuma)


Survivor'da ünlüler takımının ada konseyinde ise bireysel dokunulmazlığı alan isim Mustafa Kemal oldu. Ada konseyinde en fazla ismi çıkan isim Turabi oldu. Turabi'nin ilk aday olmasının ardından ikinci adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal söyledi. Mustafa Kemal ise ikinci eleme adayı olarak Ümit Karan'ın adını verdi. Böylelikle ilk dokunulmazlığı kaybeden ünlülerde Turabi ile birlikte Ümit Karan aday oldu. 

ÜMİT KARAN İKİNCİ ADAY 

Ümit Karan, "Biraz daha delikanlı olmak lazım. Son dakika kapıdan girerken Ümit abi gel demek olmaz. Yapacak bir şey yok. Turabi'ye de başarılar diliyorum. Kaderimizde ne gerek varsa, oraya kadar gideceğiz." dedi. Mustafa Kemal ise "Delikanlı kısmına katılmıyorum. Merve'de sordum, Ümit abi'ye de sordum ve kararsız kaldım. Bence delikanlılık lafı yakışmadı." yanıtını verdi. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.