comScore

Survivor son bölüm full İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 1 Haziran kim kazandı? (Survivor 86. bölüm)

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:00
Survivor son bölüm full İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 1 Haziran kim kazandı? (Survivor 86. bölüm)

Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümü izleyemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünü sizler için derledik. Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde neler yaşandığını merak edenler için Survivor son bölüm özeti ve Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölüm ödül oyununu izlemek adına gereken bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yine ödül oyununda karşı karşıya geldi. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde yine büyük SMS öncesi ada konseyi yaşandı. Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde oylamayı başlatan Acun Ilıcalı tüm yarışmacılara kendilerini ifade etmek için söz hakkı verdi. Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölüm özetini ve Survivor son bölüm ödül oyununu kimin kazandığına dair sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 


Survivor 86. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Türkiye ödülünden dönen gönüllüler takımı mor oda oyununda yine son derece hırslı bir şekilde sahaya çıktı. Gönüllüler takımı 8-2 öne geçtiği oyunda farklı bir skor yakaladı. Ünlüler takımı ise 8-2'den skoru 9-6'ya getirdi ve burada bir kırılma anı yaşandı. Ancak son oyunda Murat, Mustafa Kemal'i mağlup ederek takımına galibiyeti getiren isim oldu.  Murat Ceylan son ödül oyununda 3'te 3 yaparak günün başarılı isimlerinden biri oldu ve Acun Ilıcalı'dan da büyük övgü aldı. 

MERVE AYDIN İLE MUSTAFA KEMAL ARASINDA GERİLİM
Son haftalarda üst üste ödülleri kaybeden ünlüler takımında, Mor oda oyununun da kaybedilmesinin ardından Merve Aydın ile Mustafa Kemal arasında tartışma yaşandı. Mustafa Kemal'in rakibin tok olmasına endekslediği mağlubiyete karşı çıkan Merve Aydın, "Takımı hiç desteklemiyorsun." tepki gösterince tansiyon bir hayli yükseldi. Sonrasında seremonide Acun Ilıcalı iki takıma söz vererek bu tansiyonu düşürdü ve takım arkadaşlarının da araya girmesiyle Merve Aydın ile Mustafa Kemal'in sinirleri yatıştı. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında Survivor son bölüm izle, Survivor 1 Haziran son bölüm izle ve Survivor 86. bölüm izle şeklinde aramalar yapmaya başladı. Tek bir haberden Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde ödül oyununu aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

SURVİVOR SON ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.