comScore

Survivor son bölüm (5 Haziran full İZLE) - 5 Haziran 2018 Survivor İZLE - Son bölüm oyunu

05 Haziran 2018, Salı 23:55
Survivor son bölüm (5 Haziran full İZLE) - 5 Haziran 2018 Survivor İZLE - Son bölüm oyunu

Survivor son bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölümü izlemyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölüm özeti ve aynı zamanda Survivor 90. bölümünde neler yaşandığnına dair tüm gelişmeleri haberimizde derledik. Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölümne dair her şey haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölümü olan Survivor 90. bölümü yayınlandı. Survivor son bölümü izleyemeyenler Survivor son bölümü olan Survivor 90. bölümde neler yaşandığını merak etmeye başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Survivor 90. bölüm özeti


Survivor'da gergin ve heyecanlı geçen oyunların ardından yeni haftanın ilk bölümü yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 90. bölümünde ünlüler ile gönüllüler bu kez Anlat Bakalım oyununda eğlenceli anlar yaşadılar. Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölümünde ünlüler ile gönüllüler bu kez herhangi bir parkurda yaşandı. Anlat Bakalım oyunu 10'a kadar sürdü ve yarışmacılar eğlenceli anlar yaşandı. Çekişmeli geçen Anlat Bakalım oyununda 10'a ulaşan takım gönüllüler oldu ve ödülün tadını çıkardı. 

Özellikle Merve Aydın ile Turabi'nin oyununda iki takım yarışmacıları da eğlenceli dakikalar yaşadı. Merve Aydın'ın Turabi'ye kelimeyi anlatmak için ağzını oynatmasının ardından iki takım yarışmacıları da gülme krizi yaşadı. 
 

Survivor'da 4 Haziran son bölüm kim elendi?


Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında ünlüler ve gönüllüler 1'er galibiyet aldı. İlk oyunu kaybeden ünlüler takımında Turabi ile Ümit Karan aday çıktı. Gönüllüler takımında ise oylama sonucunda ilk aday Hakan oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise Damla'nın adını vermişti. 4 aday arasında son yapılan büyük SMS'te en az oyu alan Ümit Karan bu hafta adaya veda eden yarışmacı oldu. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.