comScore

Survivor son bölüm 29 Mayıs 2018 full İZLE (Survivor son oyunu kim kazandı?)

29 Mayıs 2018, Salı 22:28
Survivor son bölüm 29 Mayıs 2018 full İZLE (Survivor son oyunu kim kazandı?)

Survivor son bölümü izlemek isteyenler Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölümünde neler yaşandığını merak etti. Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölüm özetini ve Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölümünde sembol oyununa dair ayrıntılar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölümü yayınlandı. Survivor'ın bir önceki bölümünde ada konseyinde eleme yaşanmıştı ve Yağmur Banda adaya veda etmişti. Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölümünde ise ünlüler ile gönüllüler takımı yarışmacıları önce bireysel sembol oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımının yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölümünde neler oldu? diye merak edenler için Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölüm özeti ve Survivor sembol oyununa dair gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Survivor 84. bölüm özeti (Survivor 29 Mayıs 2018 Salı)


Survivor 29 Mayıs 2018 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımı yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler finalinde Turabi ile Hilmicem sona kaldı. Finalde karşı karşıya karşıya gelen Turabi ile Hilmicem arasındaki ilk oyunu Hilmicem kazandı. İkinci oyunu ise Turabi kazanınca sembolün kazananını 3. oyun belirledi. Erkekler sembol oyunu finalinde Turabi ile Hilmicem arasındaki son oyunu kazanan ise Hilmicem oldu. Erkekler sembol oyunu finalinin ardından kadınlar sembol finali oyunu oynandı. Burada ise Damla finale yükselerek sembolü kazanmayı başardı. Damla sembol oyununu kazandıktan sonra ada röportajında yaptığı açıklamada, "Daha önceki 2 sembol oyununu kıl payı kaçırmıştım. O yüzden bu oyuna kendimi daha odaklamıştım. Çünkü Kıbrıs sembol oyunlarının değerini biliyorum. Hedefim Kıbrıs ve şampiyonluk. Bunun için de elimden geleni yapıyorum." dedi. 
ANLAT BAKALIM OYUNUNDA EĞLENCELİ ANLAR

Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölümünde bu kez ünlüler ile gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldiler. Anlat Bakalım oyununda bundan önceki oyunlarda olduğu gibi yine neşeli anlar yaşandı. Özelllikle Ümit Karan ile Turabi'nin Anlat Bakalım anlarında iki takım yarışmacıları oldukça eğlendi. Ümit Karan'ın "Hıçkırmak" kelimesini anlatması iki takım yarışmacılarını da güldürdü. 

Bu gelişmelerin ardından Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölümü izlemek için detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsin. Survivor son bölümü olan Surivvor 84. bölümünde oynanan Sembol oyununu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

VİDEO BİRAZDAN BURADA....

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"