comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Survivor Serhat Akın'dan Fenerbahçe taraftarlarını duygulandıran sözler

03 Şubat 2017, Cuma 23:22
Survivor Serhat Akın'dan Fenerbahçe taraftarlarını duygulandıran sözler

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasının 3 Şubat 2017 Cuma günü yeni bölümünde Serhat Akın, Eser West ile olan kavgasını anlattı. Eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, Eser West ile olan kavgası sonrası yaşananları anlatırken, sarı lacivertli taraftarları da unutmadı. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'da Ünlüler takımında yarışan eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, 3 Şubat Cuma günü TV8 Survivor yeni bölümünde Eser West ile yaşadığı kavgayı anlattı. 
 

Survivor Serhat Akın Fenerbahçe taraftarını unutmadı


Survivor'da geçtiğimiz hafta 31 Ocak günü Ünlüler ile Gönüllüler takımları arasında oynanan ödül oyununda Serhat Akın ile Gönüllüler takımı yarışmacısı Serhat Akın arasında büyük bir kavga çıkmıştı. İki yarışmacıyı da takım arkadaşları dışında Acun Medya ekibi ayırırken, Serhat Akın özellikle Eser West'in "Boğa mısın lan sen?" sözü sonrası çok sinirlenmişti. 

"BANA O LAKABI FENERBAHÇE TARAFTARI VERDİ"
Serhat Akın, 3 Şubat 2017 Cuma günü TV8'de yayınlanan Survivor yeni bölümünde Eser West ile yaşadığı kavgayı anlattı. Eski Fenerbahçeli futbolcu, "Bana boğa mısın lan diyor. Boğa lakabını bana Fenerbahçe taraftarları verdi. O yüzden insanların bu konu hakkında konuşurken daha dikkatli olması lazım. Ben kendi kendime o lakabı takmadım çünkü. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarı bana o lakabı taktı." diye konuştu. 

SERHAT AKIN'A KARTAL PENÇESİ YANITI

Survivor 2017 TV8'de yayınlanan 9. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler iletişim ödül oyununda karşı karşıya geldi. İlk turu gönüllüler farklı bir skorla kazandı. İkinci turda ise ünlüler galip gelirken, Serhat Akın ile Gökhan Gözükan arasında oynanan ve nefesleri kesen mücadelenin ardından kazanan taraf Gökhan Gözükan sevinç sırasında eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın'a, "Kartal Pençesi" yaparak bir göndermede bulundu. Oyun sonrasında takım arkadaşı Yiğit ile beraber Kartal Pençesi yapan Gökhan Gözükan galibiyetten dolayı oldukça mutlu bir görüntü çizdi. 


Survivor Serhat Akın ile Eser West arasında kavga


TV8'de yayınlanan Survivor 2017'nin 9. bölümü kelimenin tam anlamıyla nefesleri kesti ve izleyenleri ekrana kilitledi. Ünlüler ile Gönüllüler iletişim ödül oyununda karşı karşıya geldi. İlhan Mansız'ın yokluğunda üst üste mağlubiyetler alan ünlüler takımı iletişim ödül oyununda aynı zamanda erzak ve pirinç için gönüllüler takımıyla kıran kırana bir mücadele sergiledi. 
 

Survivor Serhat Akın'dan Eser West'e şok sözler! "Seni öldürürüm haddini bileceksin"


İlk turda Gönüllüler takımı farklı bir skorla galip gelirken, ikinci turda ise en iyi yarışmacılarını saklayan ünlüler kazanan oldu. Ancak ikinci turun sonlarına doğru Furkan Kızılay'ın kaybettiği oyun sonrası Sadin'e tepki göstermesinin ardından Serhat Akın ile Eser West ile büyük bir kavga yaşandı. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!