comScore

Survivor Sema'nın yükseklik korkusu mu var? Survivor Sema yüzemiyor mu? (Survivor Sema kimdir, kaç yaşında, nereli?)

09 Haziran 2018, Cumartesi 00:46
Survivor Sema'nın yükseklik korkusu mu var? Survivor Sema yüzemiyor mu? (Survivor Sema kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Survivor Sema Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanına damga vurdu. Survivor Sema'nın kaydıraktan havuza atlamayıp yaşadığı korku ve acı nedeniyle oyunu bırakmasının ardında Survivor Sema'ya dair birçok soru merak edildi. Survivor Sema hakkında merak ettikleriniz haberimizde. 

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölümünün fragmanının yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bir olay yaşandı. Bu olayın baş mimarı Sema! Sema, dokunulmazlık oyunu sırasında rakibinin kaydıraktan önce kaymasının ardından yüksekten havuza düştüğü anda yaşadığı tehlikeyi anlatarak oyuna devam etmemesi üzerine Sema Survivorr'a damga vurdu. Peki Survivor Sema'nın yükseklik korkusu mu var? Survivor Sema neden yüzemiyor? Survivor Sema kimdir? Survivor Sema nereli, kaç yaşında ve Survivor Sema havuz oyunlarına dair merak ettikleriniz haberimizde. 


 

Survivor Sema haberleri (Survivor 2018 Sema Apak)


Survivor 76. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor 76. bölüm fragmanını izleyenler ünlüler takımından yarışmacı Sema'nın sakat olan elinde yeniden problem oluştuğunu gördü. Sema'nın sakatlanan ve daha önce çatlayan elini tekrar vurmasına Acun Ilıcalı bile eleştirirken, Ilıcalı, "Bir insan çatlayan elini tekrar niye vurur?" diye konuştu. Sema ise bir daha olup olmayacağı konusunda "Bilemeyiz." yanıtını verdi. Bu gelişmelerin ardından Sema Survivor'da oyunlarda oynamayacak mı? Sema sakatlandı mı? Sema yeniden mi sakatlandı? Sema'nın sakatlığı ve Sema'nın sağlık durumu nedir? sorularına yanıt aradı.  Survivor'da Sema'nın yeniden elinden sakatlanmasının ardından önümüzdeki birkaç oyunda oynamasının zor olduğu ve bu sebeple ünlüler takımında diğer tek kız yarışmacı olan Merve Aydın'ın performans göstereceği öğrenildi. Gelişmelere daha sonra Acun Ilıcalı ve doktor Metin Kuş tarafından yanıt verilerek, açıklama yapıldı. 
Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanında Sema'nın kaydıraktan havuza atlayamaması sonrasında Survivor Sema kimdir? Survivor Sema kaç yaşında? Survivor Sema nereli ve Survivor Sema'ya ne oldu? sorularına yanıt aramaya başladılar. 


Survivor Sema Apak kimdir? (Survivor Sema Aydemir)


2017 yılı Survivor yarışmasında ünlüler takımında bulunan sporcu kişilerden bir tanesi olan milli atlet Sema Apak ya da Sema Aydemir Apak, 1985 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Milli sporcu olarak katılım sağladığı 400 metre engelli yarışlarda tanınan kısa mesafe koşucusu olan Sema Apak, 1.69 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Bu belirtilen rakamlar Survivor yarışmasına katılmadan önce ölçülen rakamlardır. 32 yaşına giren Sema Apak, geçtiğimiz yıllarda heptation branşında pek çok başarı yakalamıştır. 

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.