comScore

Survivor Sema'nın sağlık durumu nasıl ve Sema ne zaman oyunlara dönecek?

09 Nisan 2018, Pazartesi 15:57

Sema Survivor son dokunulmazlık oyununda neden oynamadı? Sema Survivor'da hastanede mi? Sema'nın sağlık durumu nasıl? Survivor Sema'nın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmeleri ve Sema Survivor'da ne zaman iyileşecek ve Sema Survivor'da ne zaman iyileşecek? sorularının cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Sema Survivor'da neden yok? Survivor Sema'ya ne oldu? Sema Apak nerede? Survivor izleyicileri son bölümlerin ardından bu soruları birbirlerine sormaya başladı. Sema'nın Survivor'da son oyunlarda yer almaması ve en önemlisi Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda yine oynamayan ve takımının yanında olmayan Sema'nın hastanede olduğu öğrenildi. Survivor'ın Sema'nın sağlık durumuyla ilgili son dakika bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (8 Nisan 2018 Pazar)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de 8 Nisan 2018 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler takımları karşıya geldi. Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı galip gelirken, Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunununda galip gelen takım yine Ünlüler oldu. Ünlüler takımı üst üste 2 dokunulmazlığın ardından haftayı rahat geçirirken, Gönüllüler takımında Cumali, Funda ve Yağmur eleme adayları oldu. 


 

Sema Aydemir'in (Survivor) sağlık durumu nasıl?


Survivor'da Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Sema, 7 Nisan 2018 Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmasına rağmen 8 Nisan 2018 Pazar günü yine rahatsızlığı nedeniyle takımıyla birlikte olamadı. Bundan önce üst üste iki ödül oyununda yine yarışamayan Sema'nın midesinden rahatsız olduğu ve bu nedenle hastanede gözlem altında tutulduğu söylendi. Sema Aydemir'in önümüzdeki haftadan itibaren takımıyla birlikte olması beklenirken, doktorlar Sema'nın çok ciddi bir durumu olmadığını sözlerine ekledi. 
 

Survivor Sema kimdir?


Sema Aydemir Apak, 17 Ağustos 1985 (33 yaşında) tarihinde Bursa'da doğmuştur. 400 metre engelli yarışlarıyla tanınan kısa mesafeci bir atlet olan Aydemir, geçmiş yıllarda da heptatlon branşında boy göstermiştir. 2012 yılındaki Londra Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında yarışma hakkı elde eden Sema Aydemir, 400m engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir. 2004 yılındaki Atina Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalyası bulunan çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile 2016 yılında boşanan Sema Aydemir, 21 Ocak 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Survivor yarışmasının ünlüler kadrosunda yarışmıştır.
Tüm Aktüel Haberler FutbolArena'da!'

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.