comScore

Survivor Sema nasıl sakatlandı? Sema'nın eline ne oldu? Sema'nın Survivor'da sağlık durumu)

20 Mayıs 2018, Pazar 00:36
Survivor Sema nasıl sakatlandı? Sema'nın eline ne oldu? Sema'nın Survivor'da sağlık durumu)

Survivor 76. bölüm fragmanında şok! Survivor'da Sema yeniden sakatlandı. Survivor Sema'nın eline ne oldu? Survivor Sema nasıl sakatlandı? Sema fanlarının Survivor'ın başarılı yarışmacısı Sema'nın sakatlanmasının ardından merak ettikleri Survivor Sema'nın sakatlığı ve sağlık durumu hakkındaki son gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor'da Sema'ya ne oldu? Sema'nın eli mi sakatlandı? Survivor'da 76. bölüm fragmanı dokunulmazlık oyununda ünlüler takımında Sema şoku sakatlandı. Sema'nın daha önceden sakatlanan elinde yeniden problem çıktı. Sema'nın elini bir yere mi vurup vurmadığını merak edenler Sema fanları, Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından Sema sakatlandı mı? Sema yarışmalarda oynamayacak mı? sorularına yanıt aradı. Survivor Sema'nın sakatlığı ve sağlık durumu hakkında tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Survivor Sema son dakika sakatlık


Survivor 76. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor 76. bölüm fragmanını izleyenler ünlüler takımından yarışmacı Sema'nın sakat olan elinde yeniden problem oluştuğunu gördü. Sema'nın sakatlanan ve daha önce çatlayan elini tekrar vurmasına Acun Ilıcalı bile eleştirirken, Ilıcalı, "Bir insan çatlayan elini tekrar niye vurur?" diye konuştu. Sema ise bir daha olup olmayacağı konusunda "Bilemeyiz." yanıtını verdi. Bu gelişmelerin ardından Sema Survivor'da oyunlarda oynamayacak mı? Sema sakatlandı mı? Sema yeniden mi sakatlandı? Sema'nın sakatlığı ve Sema'nın sağlık durumu nedir? sorularına yanıt aradı. 

Survivor'da Sema'nın yeniden elinden sakatlanmasının ardından önümüzdeki birkaç oyunda oynamasının zor olduğu ve bu sebeple ünlüler takımında diğer tek kız yarışmacı olan Merve Aydın'ın performans göstereceği öğrenildi. Gelişmelere daha sonra Acun Ilıcalı ve doktor Metin Kuş tarafından yanıt verilerek, açıklama yapılacak.
 


Survivor Sema kimdir?


Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir…Sema Aydemir, eski eşi Eşref Apak'tan 2016 yılında boşanmıştır.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"