comScore

Survivor Sema kimdir? Sema Apak nereli, kaç yaşında? Survivor Sema elendi! (Survivor Sema kaç yaşında, ne iş yapıyor?)

19 Haziran 2018, Salı 00:25
Survivor Sema kimdir? Sema Apak nereli, kaç yaşında? Survivor Sema elendi! (Survivor Sema kaç yaşında, ne iş yapıyor?)

Survivor'da son dakika elendi. Survivor'da Sema'nın elenmesinin ardından Survivor'da Sema'nın kim olduğunu merak edenler için Sema'nın Survivor'da ada konseyinde yaptığı konuşma, Sema'nın Survivor'a vedasını haberimizde derledik. Survivor Sema kimdir? Survivor Sema kaç yaşında? Survivor Sema nereli? Survivor Sema ne iş yapıyor? Survivor Sema hakkında merak ettiklerinize Sema Apak için hazırladığımız haberde yanıt bulabilirsiniz. 

Survivor'da son dakika! Survivor'da Sema elendi. Sema'nın Survivor'a veda etmesinin ardından Sema fanları büyük bir üzüntü yaşadı. Survivor'a Sema'nın veda etmesinin ardından Survivor Sema fanları ve tüm Survivor severleri Sema Apak hakkında bilgleri merak etmeye başladı. Survivor Sema'nın ada konseyindeki veda sözleri ise oldukça duygusaldı. Sema Survivor'a veda ederken gözyaşlarına hakim olamadı. 


Survivor'da Sema Apak elendi (Survivor Sema kimdir?)


Survivor Sema'nın Survivor'a veda etmesinin ardından Survivor Sema kimdir? Survivor Sema kaç yaşında? Survivor Sema nereli? Survivor Sema ne iş yapıyor? Survivor Sema hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. 

Sema Aydemir-Apak veya Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985 Bursa doğumlu 400m engelli yarışlarıyla tanınan kısa mesafeci Türk atlet. 1.69 m boyunda 54 kg ağrlığında olan Sema Aydemir-Apak Tayfun Akgün'ün antrenörlüğünde Enkaspor'un atletidir. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında boy gösterdi. Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. 400m engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir. 2004 Atina Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalyası bulunan Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile 2016 yılında boşanmıştır. Çiftin Ali isminde bir çocukları bulunmaktadır. 21 Ocak 2017'de yayınlanmaya başlayan 2017 Survivor'ın ünlüler kadrosunda yer almıştır.

 

Survivor Sema ada konseyi (Survivor Sema'nın vedası)


Survivor Sema Apak, adaya veda etmesinin ardından açıklama yaptıldı. Duygusal bir konuşma yapan Survivor Sema'nın özellikle geçen yıldan Panorama programında kendisi hakkında söylediklerinden dolayı kavgalı olduğu Hakan'a da sarılması dikkatlerden kaçmadı. 

Sema Survivor'a veda etmesinin ardından, "Çok değişik bir his. İlk defa yaşadığım bir his. Son haftalarda gösterdiğim performans bugün elenmeme neden oldu. Üzgünüm bu hayal bitti. Artık Adem'in hayali, Turabi'nin hayali benim hayalim. İnşallah bizden biri şampiyon olur""  diye konuştu. 

AYRINTILI BİLGİLER İÇİN TIKLA>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)