comScore

Survivor Sema elendi mi? Survivor Murat elendi mi? Survivor Turabi elendi mi? Survivor'da kim elendi belli oldu! (Survivor kim gitti Acunn açıklandı)

19 Haziran 2018, Salı 00:06
Survivor Sema elendi mi? Survivor Murat elendi mi? Survivor Turabi elendi mi? Survivor'da kim elendi belli oldu! (Survivor kim gitti Acunn açıklandı)

Survivor'da son dakika! Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt buldu. Survivor'a veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor'da Murat elendi mi? Survivor'da Turabi elendi mi? Survivor'da Sema elendi mi? Survivor'a elenen yarışmacı ve Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölüm ada konseyine dair ayrıntılar haberimizde. 

Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Survivor'da kim elendi? Survivor'a kim veda etti? Survivor son bölümünde kim elendi? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor'da kimin elendiği sorusundan önce Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 102. bölüm özeti (Survivor son bölüm 18 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkekler ve kadınlar bireysel olarak ödül oyununda mücadele etti. Bu kez kadın yarışmacılar da erkek yarışmacılar ile karşı karşıya geldi. Finale kalan isimler ise Sema ile Anıl oldu. Anıl tek canı kalmasına rağmen üst üste 4 oyun kazanarak ödülün sahibi oldu. 

Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkeklerde %57 ile performans birincisi Adem ödüle hak kazandı. %55 ile ikinci olan yarışmacı ise Anıl oldu. Kadınlarda ise yarışmacı sayısı azaldığı için %78 ile Nagihan kazandı. Hatırlanacağı üzere Damla Can bir süredir sakatlığı nedeniyle oyunlarda yer alamıyor. Nagihan bu hafta sergilediği performansla adeta parkurlarda fırtına gibi esti. 
ADA KONSEYİNDE GERİLİM

Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde veda konseyi yaşandı. Hatırlanacağı üzere Survivor 101. bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında Sema, Murat ve Turabi aday olmuştu. Dokunulmazlık sembolünü alan yarışmacılar ise kadınlarda Nagihan, erkeklerde Adem oldu. Sema, Murat ve Turabi arasındaki eleme konseyi öncesinde Turabi ile Hakan arasında tartışma yaşandı. Turabi, "Sakatlığımdan dolayı oynamadığım bir oyun yüzünden beni yazdılar ve bu durum canımı sıkıyor. Görüşlerine saygı duyuyorum ama ben düşmanım bile olsa eğer sakatsa yazmazdım." dedi. Hakan ise, "Biz seni sakat olduğun için yazmadık. Takımımızı korumak adına yazdık. Senin bunu anlaman gerekiyor." şeklinde yanıtını verdi. Öte yandan Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Hatırlanacağı üzere Survivor 101. bölümde dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem, takım arkadaşı Sema'yı korumak adına stratejik bir karar verdiğini söyleyerek bu yüzden Hakan yerine Murat'ın adını verdi. Halk oylamasında Murat, Sema ve Turabi arasında en az oyu alan yarışmacı Sema adaya veda etti. 
 

Survivor Sema kimdir?


Londra'da 2012 yılında gerçekleştirilen Yaz Olimpiyatları oyunlarında da yarışan Sema Apak, 4X400 metre bayrak yarışına katılmak için de hak kazandı. Başarılı sporcu Sema Apak, 400 metre engelli branşı kapsamında almış olduğu en iyi dereceyi 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilen yarışma sonucunda almıştır. Yarışmayı 56.62 saniyelik süre ile bitirmiş ve derece almıştır. Bunlar dışında da 2004 senesinde Atina'da düzenlenmiş olan Olimpiyat oyunlarında da çekiç atma sporcusu olarak bu kategorinin bronz madalya sahibi olan Eşref Apak ile evlendi. Eşref Apak ile Sema Apak'ın Ali isminde bir oğulları var. Survivor 2017 yarışması başlamadan önce Eşref Apak ve Sema Apak anlaşmalı olarak birbirlerinden ayrıldılar.

Milli atlet Sema Apak, katıldığı Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası'nın ikinci liginde dalında 2005 senesinde 22. oldu. 2006 senesinde de 19. oldu. Başarılı sporcu ayrıca İzmir'de yapılmış olan Avrupa Takımlar Şampiyonası 1. Liginde 4X100 metre bayrak yarışında mücadele ederek Türkiye rekoru kırdı ve 44.71 saniye ile yarışı tamamladı.

ÖDÜL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)