comScore

Survivor Melih neden ayrıldı? Melih Özkaya'nın sakatlığında ciddi olan durum ne? Flaş gelişme!

12 Mart 2018, Pazartesi 10:23
Survivor Melih neden ayrıldı? Melih Özkaya'nın sakatlığında ciddi olan durum ne? Flaş gelişme!

Survivor Melih neden yarışmadan ayrıldı? Melih Özkaya'nın Survivor Gönüllüler takımında oyun sırasında yaşadığı sakatlığının ardından sağlık durumu hakkında son durumu ne? Survivor haberleri FutbolArena'da...

FutbolArena - Melih Özkaya Survivor'dan ayrıldı mı? Survivor Melih Diskalfiiye mi oldu? Gönüllüler takımında Melih'in sakatlıktan sonra durumu ne oldu? Gönüllüler ile All Star arasında devam Survivor All Star yarışmasında şok bir gelişme yaşandı. Gönüllüler takımının başarılı yarışmacılarından Melih Özkaya'nın geçirdiği sakatlığın ardından Survivor'a devam edemeyeceği açıklandı. Melih Özkaya neden sakatlandı? Survivor Melih neden ayrıldı? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Survivor Melih'in sakatlığı ne?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de geçtiğimiz hafta All Star ile Gönüllüler arasında oynanan ödül oyununda Melih parkurda ağır bir sakatlık yaşadı ve oyuna devam edemedi. Doktor Metin Kuş'un müdahalesinin ardından durumunun ciddi olduğu gözlemlenen Melih Özkahya hemen hastaneye kaldırıldı. 

Melih Özkaya'nın hastanede devam eden sakatlığının ardından Acun Ilıcalı başarılı yarışmacının sağlık durumu hakkında üzücü haberi verdi. Acun Ilıcalı, All Star ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu öncesinder Gönüllülerin başarılı oyuncusu Melih Özkaya'nın Survivor'a devam edemeyeceği açıklandı. 

ACUN ILICALI AÇIKLAMADA BULUNDU

Acun Ilıcalı, 11 Mart Pazar günü yayınlanan TV8 Survivor yeni bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklamayı yaptı. Melih'in sağlık durumunun beklenenden çok daha fazla ciddi olduğunu açıklayan Ilıcalı, "Melih Survivor'a devam edemeyecek. Sakatlığı beklediğimizden de ciddi ve doktorlarımız Survivor'a devam etmesinin sağlık durumu açından sakıncalı olduğunu." ifadelerini kullandı. 


Melih Özkaya kimdir?


Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak oyunculuk eğitimine başlayan Özkaya, 2012 yılında Yer Gök Aşk adlı diziye üçüncü sezonda dahil oldu ve rol aldı. Profesyonelliğine kadar 15 yıl boyunca voleybol oynayan Özkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde altyapıda oynamaya başladı.

8 yıl süren profesyonel voleybol oyunculuğu döneminden sonra 2. Lig voleybol takımlarının formalarını giymeye başlayan Melih Özkaya, Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya, aynı zamanda 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.